Гузь, Игорь Владимирович

Материал из Генштабъ
Перейти к: навигация, поиск
Гузь Игорь Владимирович
Гузь Игорь.jpg
Заступник керівника виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина” у Волинській області. Кандидат в народні депутати України від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» по одномандатному округу №21.
www.facebook.com/igor.guz

Офіційна біографія

Народився 11 січня 1982 року в місті Луцьку Волинської області. Ще малим хлопця вабила природа, тому з великою радістю проводив усі канікули в бабусі та дідуся на Старовижівщині в селі Смідин, звідки вся рідня по батьковій лінії. Рано брався допомагати у господарстві, а у вільний час мандрував кутками, рибалив на Кизівці, блукав у Огруді.

Батько – розпочинав роботу агрономом у Старовижівському районі, потім – у Профспілках та банку в м.Луцьку, зараз – пенсіонер. Мати – працює технологом на підприємствах харчової промисловості. Дідусь та бабуся – прості селяни, працювали в колгоспі, зараз пораються з власним господарством.

Вчився в Луцькій школі №19. Вже в старших класах почав цікавитись громадською діяльністю, та вступив до спортивно-патріотичної громадської організації. Свої організаційні здібності проявив якнайкраще, коли ще в кінці 90-тих років став одним з ініціаторів відновлення діяльності у Луцьку Пласту – Національної Скаутської Організації України. На сьогодні Ігор продовжує громадську діяльність, координує та допомагає в роботі ряду молодіжних громадських об’єднань, що намагаються сприяти всебічному розвитку молоді.

З дитинства цікавився історією України, боротьбою українського народу за незалежність, геополітичним становищем нашої держави в різні періоди. Ще на початку шкільного навчального року читав весь підручник історії, тому завжди вступав у дискусії з викладачами, мав власну точку зору, за що його поважали вчителі та однокласники. Тому цілком усвідомленим став вступ у 1999 році до Волинського державного університету імені Лесі Українки на історичний факультет, де здобув спеціальність «політолог, викладач політології».

Будучи студентом третього курсу університету, став депутатом Луцької міської ради, співкоординатором фракції блоку «Наша Україна». Входив до депутатської комісії, яка опікувалась питаннями молоді, освіти та науки. За час депутатства в міській раді, протягом 2002-2006 років, подав більше 200 звернень та запитів на захист інтересів лучан. Вже з 20-ти років розпочав роботу помічником-консультантом народного депутата України, щоб відстоювати інтереси волинян на найвищому рівні.

2007-2011 роках продовжив працювати в Луцькій міській раді на посада радника міського голови, а пізніше – начальника відділу у справах сім’ї та молоді. За цей період став ініціатором відновлення роботи Студентської ради, був одним з ініціаторів проведення на Волині «Європейських днів добросусідства», створив Центр патріотичного виховання, є головою організаційного комітету фестивалю “Бандерштат”. Одним із важливих завдань в роботі стало ініціювання та впровадження міжнародної програми відновлення цвинтарів українців на території республіки Польща «Пам’ять без кордонів», де молоді люди з усієї області відновлюють цвинтарі українців на території Холмщини.

У 24 роки став наймолодшим депутатом Волинської обласної ради. Був обраний головою постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Продовжував відстоювати інтереси вклинян, висловлюючи депутатські запити та звернення, пропонував розробку програм для розвитку волині, в тому числі відстоював роботу та фінансування Програми «Житло для молоді». Таким чином був визнаний найактивнішим депутатом V скликання.

У 2010 році знову був обраний депутатом Волинської обласної ради, перемігши у одномандатному виборчому окрузі №27 (Старовижівський район). Є членом постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Голова депутатської фракції політичної партії “Фронт Змін” у Волинській обласній раді. Протягом 2 років депутатства працював з тисячами волинян, виголосив десятки запитів до різного рівня до керівників області та держави, оприлюднив сотні депутатських звернень, що допомогли вирішити проблемні питання громадян. Зокрема, підняв проблеми ремонту та енергозбереження шкіл та дитячих садочків у селах. Домігся виділенню коштів на реконструкцію школи в селі Смідин Старовижівського району, дитячого садка в смт.Ратно.

Весь час Ігор серед людей, яких об’єднує і веде до досягнення поставлених цілей – демократична, європейська та заможна Україна. Ще у 2001 році був борцем із злочинною владою і став співкоординатором Волинського відділення Громадського комітету опору „За Правду!” та брав участь у акції «Україна без Кучми». Брав участь у Помаранчевій революції у 2004 році. А у 2010 році Ігор Гузь став ініціатором підписання декларації єдності демократичних сил в області. Продовжує боротись із окупаційним режимом як учасник акцій «Свободу Юлі». Окрім того, став на захист поліських озер та ініціатором громадської кампанії «Врятуємо Світязь» і виступив проти розробки Хотиславського кар’єру. Колеги знають Ігоря як чесного та принципового політика, що твердо опирається у своїй роботі на ідеї патріотизму, свободи та демократії..

Сім'я

Одружений. Дружина Оксана – львів’янка, теж за освітою політолог, закінчила Львівський національний університет ім. І.Франка. Координувала благодійні акції фонду «Серце до серця», «Миколай про тебе не забуде». Ініціювала святкування Великодніх гаївок, малювання писанок з дітками з ДЦП, Івана Купала на Волині, які відродилися і стали традиційним. Займається впровадженням міжнародних проектів спрямованих на розвиток місцевих громад Волинської області. Отримала подяки від голови Волинської обласної державної адміністрації Миколи Романюка та Волинської обласної ради Анатолія Грицюка.

Нагороди

Нагороджений Премією Кабінету Міністрів України “За особливі досягнення молоді у розбудові України”.