Кищук, Олег Евгеньевич

Материал из Генштабъ
Перейти к: навигация, поиск
Кищук Олег Євгенович
Кищук Олег.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Число, місяць, рік і місце народження

18 жовтня 1976 року; м. Київ.

Громадянство

Громадянин України. Час проживання на території України: безперервно проживаю на території України 20 років.

Відомості про освіту

Освіта вища. В 2002 році закінчив Державну академію легкої промисловості України, факультет технологій легкої промисловості.

Відомості про трудову діяльність

  • 2000 – 2008 р.: Представництво німецької компанії Шеренг АГ в Україні, начальник відділу комп’ютерних технологій та технічної підтримки;
  • 2008 р. - дотепер – депутат Броварської районної ради

Відомості про посаду (заняття), місце роботи

Тимчасово не працює.

Відомості про громадську роботу

Депутат Броварської районної ради.

Партійність

Безпартійний.

Склад сім’ї

  • дружина – Кищук Ганна Олексіївна;
  • син – Кищук Тимофій Олегович.

Адреса місця проживання

м. Київ

Відомості про наявність чи відсутність судимості

Cудимості не маю.

Розширена автобіографія

Олег Кищук народився 18 жовтня 1976 року в Києві в родині геологів. По закінченню школи вступив до Державної академії легкої промисловості України та здобув фах інженера комп’ютерних мереж. Олег ще в студентські роки розпочав активно займатися громадською діяльністю та відстоювати права студентів. За його словами, в середині дев’яностих, коли в країні була повна розруха, захищати інтереси студентства було взагалі важко, але не зважаючи ні на що, вдавалося відстоювати і стипендію і гуртожитки.

Здобувши вищу освіту Олег Кищук як і багато інших молодих спеціалістів вважав за потрібне бути корисним суспільству та максимально ефективно використовувати здобуту професію, тому в 2000 році почав працювати у міжнародній фармацевтичній компанії «Шеринг АГ» інженером комп’ютерних мереж. Та вже за кілька років очолив відділ інформаційного забезпечення міжнародної компанії.

Разом з коханою дружиною Ганною Олег Кищук виховує дев’ятирічного сина та мріє про збільшення родини.

Любов до країни, відчуття турботи та вміння відчувати дійсно важливі речі, Олегу дала мати Ірина Михайлівна геолог за фахом, а нині пенсіонерка, котра ще змалку привчала його любові до землі та праці.

Згадує Олег Кищук і свого батька Євгена Опанасовича, молодість якого пройшла у тяжкі післявоєнні роки. «Батько виховав в мені надзвичайну дисциплінованість та мужність, гідність та чесність. Завдяки його вихованню я навчився, ще змалку тримати слово, дотримуватись кожної даної обіцянки. Приклад батька, як вірного та надійного чоловіка, яким він був для моєї мами, виховав у мені повагу до жінок, важливість сімейних цінностей та пошану до літніх людей», - розповідає Олег Кищук. Однак осередком своєї родини Олег Кищук вважає бабуся Ганна Михайлівна, котрій 96 років. «Незважаючи на її поважний вік, кожен з нашої родини і досі прислухається до її думки. Не можу не згадати і бабусині розповіді про війну, блокаду Ленінграда, голодомори», - наголошує Олег Кищук.

У 2008 році Олег Кищук вирішив створити власне фермерське господарство і відразу ж зіткнувся з корупційними схемами, які панують навколо цієї сфери. «Виявилось, що бажання займатися сільськім господарством на родючій українській землі – ще замало. Треба ще і постійно залежати від хапужницьких забаганок місцевих урядників та усім кланятися й вистоювати довжелезні черги», - зазначає Олег Кищук.

У 2009 році Олег Кищук вперше задумується над політичною діяльністю. «Я не хочу просто жити і спостерігати, як діюча олігархічна влада знущається над нами, як приймає ганебні пенсійну, податкову, освітню та інші реформи, як привласнює Межигір'я, будує вертолітні майданчики на історичних схилах Дніпра, як купує золоті унітази та дорогі автомобілі», - наголошував Олег Кищук в одному зі своїх інтерв’ю.

У жовтні 2010 року Олег Кищук переміг на виборах по мажоритарному окрузі в селі Кулаженці й став депутатом Броварської районної ради. «Так почалося моє політичне життя у місцевих органах самоврядування. Однак, виявилось, що замало стати депутатом. Вже протягом першого року депутатства я об’єднав навколо себе колег однодумців і разом з ними почали боротися з корупцією й свавіллям районних чиновників. Так, в 2011 році, я створив депутатську групу «Антикорупційний контроль громади», котра займається викриттям махінацій і корупційних схем чиновників», - розповідає Олег Кищук.

Задля ефективної роботи антикорупційної депутатської групи, Олег Кищук започаткував інформаційну листівку «Правда Броварщини» та відкрив гарячу лінію, на котру жителі району повідомляють про порушення законів, вимагання хабарів та різних поборів. Результатом роботи Олега Кищука та його депутатської групи є викриття більш ніж 150 фактів дерибану землі й майна.

У травні 2012 року лідери Об’єднаної опозиції «Батьківщина» запропонували Олегу Кищуку балотуватися по 97 виборчому округу в депутати Верховної Ради України. 8 серпня 2012 року Центральна виборча комісія офіційно зареєструвала Олега Кищука кандидатом в народні депутати України.