Курячий, Максим Павлович

Материал из Генштабъ
Перейти к: навигация, поиск
Курячий Максим Павлович
Курячий Максим.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Народився 8 листопада 1979 року у місті Павлограді Дніпропетровської області у шахтарській родині. Зараз батьки перебувають на пенсії. У 1997 році Максим Курячий закінчив середню загальноосвітню школу № 8 міста Павлограда із золотою медаллю. У тому ж році поступив на юридичний факультет Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, який закінчив у 2002 році з відзнакою та здобув кваліфікацію юриста.

У січні 2001 року був обраний за конкурсом на заміщення вакантної посади юрисконсульта у виконавчому комітеті Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради. У виконкомі Курячий М.П. працював майже десять років. Обіймав посади юрисконсульта, завідувача відділу правового забезпечення.

У 2005 році Курячий М.П. отримав другу вищу освіту, закінчив Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію магістра у галузі державного управління. У квітні 2006 року рішенням сесії районної у місті ради Курячий М.П. був затверджений на посаді заступника голови Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради з питань діяльності виконавчих органів. На цій посаді Курячий М.П. пропрацював чотири роки. Після президентських виборів 2010 року Курячий М.П. з політичних мотивів залишає посаду заступника голови Красногвардійської районної у місті Дніпропетровську ради. З квітня 2010 року він переходить в апарат Верховної Ради України на посаду помічника-консультанта народного депутата України.

У травні 2010 року Курячий М.П. був обраний головою Дніпропетровської міської організації ВО «Батьківщина». Після виборів до місцевих рад у 2010 році він - депутат Дніпропетровської міської ради 6-го скликання, голова фракції ВО «Батьківщина» у Дніпропетровській міській раді.

За особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування нагороджений почесною грамотою голови Дніпропетровської обласної ради. Відзначався грамотою митрополита Київського та всієї України Володимира, а в грудні 2009 року Священним Синодом Української православної церкви нагороджений орденом «Почаївської ікони Божої матері».

Одружений. Дружина працює викладачем у Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара. Має півторарічного сина. Родина мешкає у м. Дніпропетровську.