Мельничук, Иван Иванович

Материал из Генштабъ
Перейти к: навигация, поиск
Мельничук Іван Іванович
Мельничук Иван.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Іван Іванович Мельничук народився 8 лютого 1969 року на Іванофранківщині, у місті Коломия. Проста родина службовців, невеликі статки батьків з дитинства привчили Івана Івановича до праці, до розуміння, що всього у житті кожен повинен досягати сам. Тому, покинувши у 1986 році після закінчення Коломийської СЗШ №2 рідне місто, самостійно вступив на навчання до Пермського вищого військового командного училища МВС СРСР. Закінчивши його 1991 року, ще протягом восьми років проходив службу у військах російського МВС. Звільнившись, повернувся на Батьківщину і розпочав підприємницьку діяльність. Спочатку мав невеликий бізнес у рідній Коломиї, а от уже протягом майже десяти років займається підприємництвом на Літинщині Вінницької області. На сьогодні Іван Мельничук є власником одного з найбільших в Україні ринків сувенірних товарів – окраси автомобільного шляху Львів – Кіровоград – Знам`янка. Крім того, активний у питаннях добробуту земляків-літинчан.

Свого часу мешканці Громадської територіальної громади довірилися Івану Івановичу, обравши його депутатом своєї сільської ради. Як зростала непосидючість і невгамовність Івана Мельничука у допомозі і турботі про людей, так ріс і його авторитет та довіра до нього краян.

А здобувши перемогу на виборах до місцевих рад 2010-го і ставши депутатом обласної ради, благодіяння Івана Мельничука помножилися в рази. Майже два роки у Літині працює його громадська приймальня, в якій кожного, хто приходить із проблемою, турботою, найменшим проханням, вислухають і допоможуть. За той період, відколи літинчани доручили Івану Івановичу представляти інтереси громади в обласній раді, він тільки мешканцям Літинського району допоміг фінансово колосально. Це і матеріальна підтримка хворих, нужденних, малозабезпечених, талановитих земляків; організація різноманітних творчих конкурсів, цікавих, веселих, пізнавальних заходів, краєзнавчих поїздок; це і ремонти, забезпечення всім необхідним шкіл, садочків, медичних закладів, храмів, організацій та установ. Він перший і поки єдиний депутат, який заохочує матерільно найздібніших, найстаранніших учнів до навчання, занять спортом, активності у шкільному повсякденні. Щосеместру кращі школярі Літинщини отримують від депутата грошові премії.

Дбає Іван Іванович про благоустрій, ошатність вулиць населених пунктів Літинщини. Вуличне освітлення, контейнери для сміття, лавки й альтанки... Окрасою Літина стали встановлені ним на площі в центрі міста фонтан, лавочки, гойдалки, альтанка.

Усе це тільки невелика частина тих добрих справ, які щоденно творить Іван Мельничук. І при цьому лишається надзвичайно простим, людяним і доступним, а його життєве кредо – «ніхто не існує сам по собі - кожен із нас зобов`язаний іншим людям» – говорить само за себе.