Кучерук, Николай Герасимович: различия между версиями

imported>Patriots
(Новая страница: «{{Персона | ФИО = Кучерук Николай Герасимович | Фото = Кучерук Николай.jpg | Данные = Кандидат в ...»)
 
imported>Colonel
Нет описания правки
Строка 1: Строка 1:
{{Персона
{{Персона
|
|
ФИО = Кучерук Николай Герасимович
ФИО = Кучерук Микола Герасимович
|
|
Фото = Кучерук Николай.jpg
Фото = Кучерук Николай.jpg
|
|
Данные = Кандидат в народные депутаты VII созыва по мажоритарному округу.
Данные = Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання
|
|
Блог =  
Блог =  
}}
}}


[[Category:Выборы 2012]] [[Category:Кандидаты 2012]] [[Category:Объединенная оппозиция]] [[Category:Мажоритарщики]]
==Офіційна біографія кандидата в депутати ==
Кучерук Микола Герасимович народився 29.05.1960 року в селі Дермань, що на Здолбунівщині, яке відоме, як Батьківщина таких видатних українських діячів як: Улас Самчук Мелетій Смотрицький, Дем’ян Наливайко,  перекладач безсмертної «Енеїди» Борис Тен.
Славне історичне минуле рідної землі сформувало світогляд та характер  М.Кучерука.
Родина Кучерука зазнала багатьох випробувань того часу: батько – фронтовик,  нагороджений орденами та медалями, мати – репресована сталінським режимом, реабілітована наприкінці 1980-х років.
Батьки змалку привчили сина до праці на землі та відповідальності. Після закінчення школи М.Кучерук розпочав свій трудовий шлях токарем  на Харківському механічному заводі, звідки був призваний до лав Збройних Сил. Повернувшись з армії, М.Кучерук працював на тракторному заводі в Рівному.
З 1983 року Кучерук пов’язав своє життя з Костопільщиною, пройшовши шлях від токаря до директора Костопільського заводу продтоварів  - «Родина».
У віці 24 років, був призначений механіком заводу. Здобувши вищу економічну освіту в Київському національному університеті харчових технологій, у віці 28 років був призначений на посаду головного інженера Костопільського заводу продтоварів. У 1999 році, в роки нестабільності та економічної кризи, не побоявся очолити підприємство, що стало йому рідним. Він практично підняв завод з колін та вивів його у число кращих вітчизняних виробників харчової промисловості.  
Сьогодні торгова марка “Родина” - це сучасні виробництва, на яких виготовляють якісні  продукти харчування, які неодноразово вигравали Всеукраїнському конкурсі-програмі «Знак якості».
У 2001 році, придбавши  виробничі потужності збанкрутілого Костопільського хлібозаводу, М.Кучерук не тільки модернізував підприємство, але і відродив славу костопільського хліба.
За роки керівництва М.Кучерука «Родина» створила понад 900 робочих місць. За невпинну та наполегливу працю в 2003 році йому було присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості України»,  медалями та відзнакою «Кращий роботодавець року»
Група підприємств «Родина», очолювана М.Кучеруком допомагає коштами для будівництва та реставрації храмів та монастирів Рівненської області. У 2006 році він прийняв рішення та виділив кошти на реконструкцію Свято-Михайлівського собору, який став окрасою Сарненсько-Поліської єпархії. Церква відзначила М. Кучерука високими нагородами: орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира ІІІ та ІІ ступенів, а з рук Блаженнійшого митрополита Володимира - орден Нестора Літописця.


[[Category:Выборы 2012]] [[Category:Кандидаты 2012]] [[Category:Объединенная оппозиция]] [[Category:Мажоритарщики]]
П’ять років поспіль тисячі дітей-сиріт, інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей Костопільського, Сарненського, Березнівського районів отримують подарунки та солодощі «Родини» до Дня святого Миколая та  Різдва Христового.
 
Ставши членом партії «ВО«Батьківщина» у 2005 році, М.Кучерук не зраджує власним політичним принципам та ідеалам, відстоює інтереси громади, яка у 2006 та 2010 роках обирала його до Рівненської обласної ради.
 
З 2007 року М.Кучерук є керівником фракції «БЮТ» в обласній раді  та спрямовує її діяльність на розвиток інфраструктури області: газифікацію сільських населених пунктів, будівництво нових доріг, шкіл та ФАПів. За ініціативою фракції «БЮТ» у Рівненській обласній раді, уряд Ю.Тимошенко виділив кошти на медичне обладнання для районних лікарень, автомобілі для сільської медицини, придбання шкільниих автобусів.
 
Будучи керівником опозиційного міжфракційного об’єднання «Батьківщина», М.Кучерук неодноразово ініціював скликання позачергових сесій Рівненської обласної ради, де засуджувались антиукраїнські дії сьогоднішнього керівництва держави : прийняття Податкового, Пенсійного кодексів, «харківські» газові угоди,  політичні репресії проти лідерів опозиції Ю.Тимошенко та Ю.Луценка, закон «Про регіональні мови».

Версия от 17:10, 10 августа 2012

Кучерук Микола Герасимович
Кучерук Николай.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія кандидата в депутати

Кучерук Микола Герасимович народився 29.05.1960 року в селі Дермань, що на Здолбунівщині, яке відоме, як Батьківщина таких видатних українських діячів як: Улас Самчук Мелетій Смотрицький, Дем’ян Наливайко, перекладач безсмертної «Енеїди» Борис Тен.

Славне історичне минуле рідної землі сформувало світогляд та характер М.Кучерука.

Родина Кучерука зазнала багатьох випробувань того часу: батько – фронтовик, нагороджений орденами та медалями, мати – репресована сталінським режимом, реабілітована наприкінці 1980-х років.

Батьки змалку привчили сина до праці на землі та відповідальності. Після закінчення школи М.Кучерук розпочав свій трудовий шлях токарем на Харківському механічному заводі, звідки був призваний до лав Збройних Сил. Повернувшись з армії, М.Кучерук працював на тракторному заводі в Рівному.

З 1983 року Кучерук пов’язав своє життя з Костопільщиною, пройшовши шлях від токаря до директора Костопільського заводу продтоварів - «Родина».

У віці 24 років, був призначений механіком заводу. Здобувши вищу економічну освіту в Київському національному університеті харчових технологій, у віці 28 років був призначений на посаду головного інженера Костопільського заводу продтоварів. У 1999 році, в роки нестабільності та економічної кризи, не побоявся очолити підприємство, що стало йому рідним. Він практично підняв завод з колін та вивів його у число кращих вітчизняних виробників харчової промисловості.  

Сьогодні торгова марка “Родина” - це сучасні виробництва, на яких виготовляють якісні продукти харчування, які неодноразово вигравали Всеукраїнському конкурсі-програмі «Знак якості».

У 2001 році, придбавши виробничі потужності збанкрутілого Костопільського хлібозаводу, М.Кучерук не тільки модернізував підприємство, але і відродив славу костопільського хліба.

За роки керівництва М.Кучерука «Родина» створила понад 900 робочих місць. За невпинну та наполегливу працю в 2003 році йому було присвоєно звання «Заслужений працівник промисловості України», медалями та відзнакою «Кращий роботодавець року» Група підприємств «Родина», очолювана М.Кучеруком допомагає коштами для будівництва та реставрації храмів та монастирів Рівненської області. У 2006 році він прийняв рішення та виділив кошти на реконструкцію Свято-Михайлівського собору, який став окрасою Сарненсько-Поліської єпархії. Церква відзначила М. Кучерука високими нагородами: орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира ІІІ та ІІ ступенів, а з рук Блаженнійшого митрополита Володимира - орден Нестора Літописця.

П’ять років поспіль тисячі дітей-сиріт, інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей Костопільського, Сарненського, Березнівського районів отримують подарунки та солодощі «Родини» до Дня святого Миколая та Різдва Христового.

Ставши членом партії «ВО«Батьківщина» у 2005 році, М.Кучерук не зраджує власним політичним принципам та ідеалам, відстоює інтереси громади, яка у 2006 та 2010 роках обирала його до Рівненської обласної ради.

З 2007 року М.Кучерук є керівником фракції «БЮТ» в обласній раді та спрямовує її діяльність на розвиток інфраструктури області: газифікацію сільських населених пунктів, будівництво нових доріг, шкіл та ФАПів. За ініціативою фракції «БЮТ» у Рівненській обласній раді, уряд Ю.Тимошенко виділив кошти на медичне обладнання для районних лікарень, автомобілі для сільської медицини, придбання шкільниих автобусів.

Будучи керівником опозиційного міжфракційного об’єднання «Батьківщина», М.Кучерук неодноразово ініціював скликання позачергових сесій Рівненської обласної ради, де засуджувались антиукраїнські дії сьогоднішнього керівництва держави : прийняття Податкового, Пенсійного кодексів, «харківські» газові угоди, політичні репресії проти лідерів опозиції Ю.Тимошенко та Ю.Луценка, закон «Про регіональні мови».