«Христов, Дмитрий Иванович» и «Поляков, Максим Анатольевич»: разница между страницами

(Различия между страницами)
imported>Colonel
 
imported>Patriots
(Новая страница: «{{Персона | ФИО = Поляков Максим Анатольевич | Фото = Поляков Максим.jpg | Данные = Кандидат в на...»)
 
Строка 1: Строка 1:
{{Персона
{{Персона
|
|
ФИО = Хрістов Дмитро Іванович
ФИО = Поляков Максим Анатольевич
|
|
Фото = Христов Дмитрий.jpg
Фото = Поляков Максим.jpg
|
|
Данные = Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання
Данные = Кандидат в народные депутаты VII созыва по мажоритарному округу.
|
|
Блог =  
Блог =  
Строка 11: Строка 11:




[[Category:Персоны]] [[Category:Политики]] [[Category:Кадровые офицеры]] [[Category:Выборы 2012]] [[Category:Кандидаты 2012]] [[Category:Объединенная оппозиция]] [[Category:Мажоритарщики]]
[[Category:Выборы 2012]] [[Category:Кандидаты 2012]] [[Category:Объединенная оппозиция]] [[Category:Мажоритарщики]]
 
== Офіційна біографія ==
 
==== Число, місяць, рік і місце народження====
7 вересня 1950 року; с. Оріхівка, Болградський район, Одеська область.
 
==== Громадянство====
Громадянин України. Час проживання на території України: безперервно проживаю на території України протягом останніх 20 років.
 
==== Відомості про освіту====
Освіта вища. В 1971 році закінчив Ворошиловградське вище військово-авіаційне училище штурманів, за спеціальністю літаководіння, кваліфікація штурман - інженер. У 1985 році закінчив Вищу партійну школу. В 1994 році захистив дисертацію та здобув науковий ступінь магістра філософії Тартуського університету (Естонія).
 
====Відомості про трудову діяльність====
*1971 – 1993 р. служба в Збройних Силах СРСР і України на офіцерських посадах від другого штурмана корабля до заступника начальника штабу Полтавської авіадивізії;
*жовтень 1993 року звільнився в запас, підполковник;
*1994 - 1995 р.: ТОВ «Інтерробота», власник, комерційний, генеральний директор;
*1995 – 1999 р.: ПП «Вікторія», власник, директор;
*1997 – 2003 р.: приватний підприємець;
*2003-2010 р.: Полтавська державна аграрна академія, старший викладач, доцент кафедри філософії, психології та політології;
*2008 р. – дотепер: Апарат Верховної Ради України, помічник-консультант народного депутата України.
 
====Відомості про посаду (заняття), місце роботи====
Помічник-консультант народного депутата України,  Апарат Верховної Ради України.
 
==== Відомості про громадську роботу====
Перший заступник голови Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»; заступник голови обласної організації «Товариство Українських офіцерів»; депутат Полтавської обласної ради, голова депутатської фракції «Батьківщина»; голова постійної депутатської комісії з питань забезпечення законності та правопорядку; засновник й віце-президент Міжнародного благодійного фонду «Хан Кубрат» Асоціації болгар в Україні.
 
==== Партійність====
Член [[Батькивщина, Всеукраинское объединение|Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»]].
 
==== Склад сім’ї====
*дружина – Хрістова Тамара Василівна;
*донька – Хрістова-Синявська Вікторія Дмитрівна.
 
==== Адреса місця проживання====
м. Полтава
 
==== Відомості про наявність чи відсутність судимості====
Судимості не має.
 
== ПРОГРАМА КАНДИДАТА==
Я, Хрістов Дмитро Іванович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов’язань.
 
Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об`єднаною опозицією «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:
 
1. Вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.
 
2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.
 
3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об'єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.
 
4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки. 
 
У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.
 
Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об’єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя. 
 
Я зроблю все від мене залежне, щоб звільнити  Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в’язнів, припинити політичні репресії. 
 
Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти. Тому я підтримую Програму стимулювання економіки Об`єднаної опозиції.
 
Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.
Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку. 
 
Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.
 
У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.
 
Ми  проведимо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Нечесні будуть відповідати за законом.
Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Суддівський корпус буде тотально очищений. На посади суддів мають прийти  молоді, освічені громадяни.   
 
Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.
Я, як і всі мої однодумці по Об`єднаній опозиції, зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.
 
Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:
*Сприяти залученню інвестицій та субвенцій державного бюджету для соціально – економічного та культурного розвитку територіального виборчого округу №144.
*Щокварталу проводити зустрічі з керівниками місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій з метою вивчення та вирішення проблем округу.
 
Узагальнювати пропозиції місцевих керівників, виборців щодо вдосконалення українського законодавства, вирішення загальноукраїнських проблем та проблем місцевого рівня, які потребують участі Верховної Ради України та її робочих органів, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади.
 
Здійснювати контроль за розглядом в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях пропозицій, заяв та скарг громадян, які надійшли на моє ім’я.
 
Відкрити громадські приймальні у кожному районі, що входить до складу округу.
Вести щоденний прийом громадян помічниками-консультантами та особистий прийом під час роботи в окрузі.
Проводити щоквартальні зустрічі з виборцями в кожному районі територіального виборчого округу.
Постійно інформувати виборців про свою депутатську діяльність, не рідше двох разів на рік звітувати на зборах громадян у районах виборчого округу.
Брати участь у роботі сесій районних, міської і обласної рад.
 
==== ПОЗИЦІЇ З АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОГО ЖИТТЯ УКРАЇНИ ====
 
1) Україна  суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
*Найвищими соціальними цінностями в Україні повинні бути: людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека;
*Держава для людини, а не людина для держави;
*Інтереси народу і країни є значно вищими цінностями, ніж власні амбіції владної верхівки. Головне призначення влади  служити народові, а не владарювати над ним.
 
2) Охорона здоров’я:
*За кількістю ліжко-місць Україна випереджає країни Європи у 1,5рази; за кількістю лікарень  у 2 рази, але це не гарантує якісного медичного обслуговування.
*Україні потрібна страхова медицина та система «Сімейного лікаря».
*«Ключова позиція в медичному реформуванні  це сімейний лікар».
 
3) Освіта і культура:
Гарний відсоток від бюджету для фінансування освіти. Комп’ютеризація міських та сільських шкіл. Гідна зарплата вчителям, бібліотекарям та працівникам культури.
 
4) Державна мова:
*Єдиною державною мовою в Україні повинна бути українська. Держава водночас має гарантувати вільний розвиток, використання та захист інших мов національних меншин України.
*Держава повинна створювати умови для вивчення державної мови громадянам, які нею не володіють. Людина, яка не знає української мови не повинна працювати в державних установах і системі освіти.
*«Людина, яка не володіє мовою народу, на землі якого живе,  або гість, або окупант, або раб цього окупанта…» (Карл Маркс).
 
5) Релігія і церква.
*Стаття 35 Конституції України гарантує: «Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будьяку релігію або не сповідувати ніякої…».
*Церква мусить oдухотворювати політику, а не бути маріонеткою політичних партій чи владних структур.
 
6) Молодь:
*Молодь повинна стати рушієм соціально-економічних перетворень в Україні.
*Держава повинна гарантувати випускникам ВНЗ робочі місця. Посади які займають пенсіонери – молодим спеціалістам, а пенсіонерам – гідну пенсію.
 
7) Політика і бізнес:
*Потрібно відокремлювати політику від бізнесу, адже саме він перетворює нашу політику на бізнес, а звідси і негативний результат.
 
8) Кадрова політика:
*Необхідно кардинально змінити кадрову політику у сфері державного управління. Головними критеріями для підбору і розстановки кадрів має стати високий рівень моральності і професійність, а не протекція і прислужництво.
 
9) Банківська система:
*Кардинальної реформи потребує банківська система, особливо моральна складова банківського бізнесу. Необхідно перетворити небезпечні для суспільства банки на безпечні. Банки ставляться до споживачів як хижаки: процентні ставки, штрафи і пені необхідно змінювати на користь споживачів. Ініціювати повернення заощаджень громадян часів СРСР.
 
10) Правоохоронні органи:
*Правоохоронна система України потребує негайного реформування. Міліція повинна захищати права і свободи громадян, а не державу від громадян. Суттєве зменшення кількості особового складу, гарну зарплатню. На роботу приймати на конкурсних засадах з вищою освітою, знанням іноземної мови.
*Прокуратура має бути на сторожі Конституції і Законів України, відокремленою від політики і політиків та відповідати гаслу на прапорі Генпрокуратури «Закон, честь, гідність».
 
11) Судова система:
*Час вимагає проведення судової реформи. Не можна вести мову про незалежність і справедливість судової системи, якщо судді призначаються. Вони повинні обиратися виключно населенням, передусім це стосується низової ланки; або представницькими органами (Верховною Радою України, органами місцевого самоврядування). *Необхідно утвердити принцип неминучості покарання. Вплив на людину справляє не стільки суворість покарання, скільки його неминучість, а безкарність є супутником зловживань і свавілля.
 
12) Армія:
*Україні потрібна мобільна професійна армія з частковим призовом чоловіків на шість місяців для проходження військової підготовки.
 
13) Податкова система:
*Податкова реформа не відбулась. Норми Податкового кодексу сформульовано з грубими порушеннями загальноприйнятої у світі презумпції невинуватості платника податків. Цей кодекс треба відмінити і прийняти новий.
*Основними принципами цієї реформи мали б стати:
**створення сприятливих умов для відкриття і здійснення бізнесу;
**рівна відповідальність перед законом як підприємця так і податківця.
**зниження податкового тиску на бідних та збільшення його на багатих.
 
14) Пенсійна реформа.
*Проведену реформу не підтримує більшість населення (80%). Збільшення пенсійного віку можна було уникнути. Пенсія повинна залежати від стажу, зарплати і особливих умов праці.
*Порядок призначення пенсій має бути спрощеним і скороченим.
 
15) Місцеве самоврядування.
*Всі органи державної влади і управління на місцях повинні бути підконтрольні і підзвітні відповідним органам місцевого самоврядування.
 
16) Земля є основним національним багатством народу України.
*Кожен громадянин повинен мати у своїй власності мінімум 10 соток землі, щоб прогодувати себе і свою сім`ю. Земля сільськогосподарського призначення повинна надаватися в довгострокову оренду. Продавати землю сьогодні неможна та небезпечно.
*Збільшення орендної плати за користування паями. Обов’язкова умова для орендарів – внесення мінеральних добрив.
 
17) Україна і Європа.
*Україна має бути членом Європейського Союзу. Лише у складі військово-політичного союзу Україна може почуватися у безпеці. На взаємовигідних умовах співпрацювати з Росією та іншими країнами.

Версия от 19:23, 10 августа 2012

Поляков Максим Анатольевич
Поляков Максим.jpg
Кандидат в народные депутаты VII созыва по мажоритарному округу.