«Андрій Волков» и «Файл:180px-Васютин Сергей.jpg»: разница между страницами

(Различия между страницами)
imported>Redaktor2
 
(Maintenance script загрузил Файл:180px-Васютин Сергей.jpg)
Метка: Загрузка на стороне сервера
 
Строка 1: Строка 1:
{{Персона
== Краткое описание ==
|
Importing file
ФИО = Андрій Волков
|
Фото = Волков.jpeg
|
Данные = Український фінансист
|
Блог =
}}
 
 
[[Category:Персоны]] [[Category:Бизнесмены]]
== Особиста справа ==  
Народився 27 лютого 1976 року в Одесі. З кінця 1990-х років мешкає в Києві.
===Освіта===
*Закінчив середню школу №24 в Одесі, а далі – Одеський державний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка». Має магістерську ступінь.
*У 2002 році склав кваліфікаційний іспит міжнародної асоціації ризик-менеджерів Global Association of Risk Professionals (GARP). Має сертифікат фахівця з управління фінансовими ризиками (Financial Risk Manager – FRM).
*У 2003 році Андрій Волков отримав сертифікат на право здійснювати професійну діяльність з цінними паперами в Україні за напрямком «Депозитарна діяльність».
===Родина===
Одружений. Виховує двох дітей.
== Оперативне досьє  ==
Андрій Волков – відомий український фінансист, який останній час найчастіше згадується ЗМІ через діяльність компанії «Інвестохіллс Веста». Проте його кар’єра розпочалась задовго до створення цього бізнесу.
Ще під час навчання в університеті Андрій Волков ([https://file.liga.net/persons/volkov-andrey Андрей Волков]) уже почав працювати. При чому першим його місцем роботи у 1997 році одразу стала велика міжнародна аудиторська компанія зі списку «Великої четвірки». Перші професійні кроки Волков зробив на позиції консультанта з банківського менеджменту PricewaterhouseCoopers.
 
Слід зазначити, що серед перших проектів Андрія Вікторовича Волкова – впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для Національного банку України.
 
Через два роки, у 1999 р., Андрій Волков залишив посаду в PwC, а вже у 2000 році, як старший консультант, приєднався до команди ING IGA – однієї з компаній групи ING (Нідерланди).
 
У 2001 році обіймав посаду заступника керівника проекту з реструктуризації в Ощадбанку. В компетенції Андрія Волкова був контроль за управлінням ризиками, фінансами та оновленням операційних процедур.
 
У тому ж 2001 році [http://politrada.com/dossier/Andrej-Viktorovich-Volkov/ Андрій Волков] почав співпрацювати з «Альфа-банк Україна» на позиції керівника відділу з управління ризиками. Всього лише два роки знадобилося Волкову, щоб стати членом Правління банку, а потім ще кілька місяців аби отримати посаду заступника голови правління.
 
З 2006 по 2009 Андрій Волков був головою правління «Альфа-банку Україна». При цьому паралельно обіймав позицію голови ради директорів компанії «Альфа Страхування».
 
У 2009 році Волков Андрій Вікторович пішов з «Альфа-банку Україна» і відкрив власну справу – фінансову компанію «Інвестохіллс Веста» з фокусом на роботі з проблемними кредитами. Фінансовий бутик, а саме так позиціонує себе компанія, одразу голосно заявила про себе угодою з «УкрСибБанком»: Андрій Волков викупив портфель проблемних іпотечних кредитів, що мали загальну вартість активів понад $650 млн. Така сума на той час стала рекордною для українського ринку проблемних кредитів.
 
З 2018 року «Інвестохіллс Веста» Андрія Волкова активно скуповує проблемні боргові зобов'язання за кредитами на аукціонах Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Відомо, що за перший рік компанія придбала у ФГВФО активів на понад 4 млрд. грн. Вже наступного 2019 року «Інвестохіллс Веста» викупила більше половини всіх проданих ФГВФО активів. Серед найкрупніших придбань – активи збанкрутілих банків «Фінанси і кредит» та «Дельта Банку». Загальна вартість придбань – близько 1 млрд грн.
 
Сьогодні (станом на 2020 рік) [https://www.slovoidilo.ua/persony/volkov-andrii-viktorovych Андрій Волков] разом з партнерами зробив «Інвестохіллс Веста» ключовим гравцем українського ринку проблемних кредитів. З офіційних джерел відомо, що в компанії працює близько 400 осіб – переважно фахівці з юриспруденції, економіки та фінансів. «Інвестохіллс Веста» має портфель активів більше 65 млрд грн.
У 2020 році за ініціативою Андрія Волкова був відкритий фонд «Інвестохіллс Хеліантус» на $100 млн.
Його головне завдання – інвестування ресурсів європейських та американських фондів в український ринок проблемних кредитів. Організація «Інвестохіллс Веста», яку заснував Андрій Волков, забезпечує повний комплекс професійних послуг із викупу й стягнення проблемної заборгованості, ведення судово-претензійної роботи, зберігання й управління проблемними та заставними активами. За розрахунками фахівців, після врегулювання питань з проблемними заборгованостями, активи стануть привабливими для іноземних інвесторів і дозволять залучити в українську економіку ще більше коштів.
 
У червні 2020 року ЗМІ повідомляли, що відбулась перша емісія акцій фонду обсягом 1 млрд грн. Емісія була узгоджена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
19 серпня 2020 року була зареєстрована перша операція фонду. В інтересах «Інвестохіллс Хеліантус» були придбані проблемні активи «ВТБ», «Родовід», «Фінансова ініціатива», які мали загальну вартість 1,314 млрд гривень.
 
Окрім роботи в «Інвестохіллс Веста» Андрій Волков обіймає посаду голови Наглядової ради Страхової компанії British Auto Club.
 
==ФК "Інвестохіллс Веста" та "Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС"==
[[Файл:Волк2.jpg|thumb|left|300px]]
У 2009 році Андрій Волков заснував фінансову групу "Інвестохіллс Веста", фінансовий бутік, що спеціалізується на операціях з проблемними активами. За 10 років "Інвестохіллс Веста" перетворилася на найбільшого оператора українського ділового ринку проблемної кредитної заборгованості та операцій з проблемними активами. "Інвестохіллс Веста" об'єднала професіоналів з області права, економіки, фінансів. Портфель активів перевищує 65 млрд. гривень, в чисельність персоналу - 400 осіб.
 
У 2011 році ФК "Інвестохіллс Веста" Андрія Волкова купила у "Укрсиббанку" портфель проблемних іпотек на загальну суму 650 мільйонів доларів. Раніше в історії України не було таких угод на подібну суму, це свого роду рекорд.
 
У 2018 році компанія купила проблемні кредити у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на загальну суму понад 4 млрд. Гривень. І вже в 2019 році стала покупцем понад 50% усієї проблемної заборгованості на аукціонах ФГВФО. Були викуплені проблемні кредити банків "Фінанси та кредит", а також "Дельта Банку", загальна сума склала майже мільярд гривень.
 
У 2020 році компанія "Інвестохіллс Веста" Андрія Волкова створює фонд "Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС" на $ 100 млн для інвестування коштів фондів з ЄС і США в український ринок проблемних боргів.
 
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку погодила першу емісію акцій фонду на 1 млрд. Гривень, яка вже повністю розподілена серед всіх інвесторів фонду.
 
"Інвестохіллс Веста" представлятиме інтереси іноземних інвесторів в Україні, а також буде керувати діяльністю інвестиційного фонду "Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС". Інвестори зможуть отримати консалтинг і професійні послуги в області викупу і стягнення проблемної заборгованості, зберігання і управління заставними активами, здійснення судово-претензійної роботи. Після врегулювання заборгованості багато проблемні активи отримують статус привабливих з точки зору інвестування в них коштів як від українського, так і міжнародного бізнесу. Це бізнес-активи з уже чистою історією та репутацією.
 
В кінці літа 2020 року "Інвестохіллс Веста" купила проблемні активи таких банків, як "ВТБ", "Родовід", "Фінансова ініціатива" у ФГВФО на загальну суму 1, 314 млрд. Гривень. Операція була закрита в інтересах фонду "Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС".
 
{{Источники}}
<references/>
 
{{Справка|
Содержание = Сайт "Генштаб" не несет ответственности за ссылки на материалы других источников и готов к обнародованию информации с иной точкой зрения}}

Текущая версия от 11:10, 27 сентября 2022

Краткое описание

Importing file