Гетьман, Вадим Анатольевич

Гетьман Вадим Анатолійович
Гетьман Вадим 1..jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Автобіографія

Народився 7 січня 1973 року у місті Дніпропетровську Дніпропетровської області у родині службовців. Мати-вчитель української та російської мови. Працювала вчителем 52 роки. Батько помер,коли мені було 4 роки. Зараз мати на пенсії.

У 1990 році закінчив середню школу №136 м. Дніпропетровська з медаллю. У тому ж році поступив до Дніпропетровської Державної медичної академії.

На даний час маю вже три вищих освіти:у 2004р. закінчив Дніпропетровський Національний університет за спеціальністю «фінанси» та у 2010році Національну Академію державного управління при Президенті України за спеціальністю «Державне управління».

Під час навчання в медичній академії почав займатися підприємництвом-з 1992 року був директором Малого студентського підприємства «Рим».

Після закінчення навчання пройшов інтернатуру у стоматологічній поліклініці №4 м. Дніпропетровська .З 1996року по 2003р. був генеральним директором Акціонерного товариства «Дніпропетровське підприємство матеріальних ресурсів», з 2003 по 2005р. директором ТОВ «Феррум» та ТОВ «Вторинні ресурси».

У 2005році був призначений на посаду радника Міністра охорони навколишнього природного середовища України. З 2006 року по 2010р. працював заступником начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області.

За перемогу на місцевих виборах над провладним кандидатом влада «віддячила» мені незаконним звільненням. Тому на даний час не працюю. Поновлююсь на роботі у суді. Судова справа по цьому звільненню зараз знаходиться у Вищому адміністративному суді України і має всі шанси бути переможною, тому що мене звільнили за те,що я виконував депутатські обов’язки.

За те, що я боровся з корупцією в Державному управлінні мене вже намагалися звільнити в 2009 році, але я довів у всіх трьох судових інстанціях свою правоту. До речі, боротьба зі мною велась керівником на місцевому рівні, а на державному я був підтриманий як професіонал.

У 2009 році був нагороджений Почесною грамотою Міністерства «За вагомий особистий внесок в охорону навколишнього природного середовища України».

З 2010 року, виконуючи депутатські обов’язки, є членом комісії Дніпропетровської міської ради з питань екології та охорони здоров’я. Було за цей час прийнято багато корисних в екологічному сенсі рішень для мешканців міста, а також зупинено багато відвертих корупційних рішень,які ще й погіршували екологічну ситуацію в м. Дніпропетровську.

Я є професійною людиною у сфері екології та охорони здоров’я.

Учасник помаранчевої революції 2004року.

Член партії «Наша Україна» з 2005року.

Приймав безпосередню участь у розбудові міської організації партії в 2005 році. Розчарувавшись особисто у Вікторі Ющенко вийшов з партії в 2008році.

До лав партії «Фронт змін» вступив в 2012 році. Повністю підтримую програму Об’єднаної опозиції як свою особисту.