Головна

КОЖЕН МАЄ СВОЮ ІСТОРІЮ

Вільний архів, кожен може доповнити.

Партії Олігархи Військові Персони
Нардепи Бізнесмени Силовики Президенти
Кабмін Компанії Мафіозі Мери
Прем'єри Угруповання Облради Держадміністрації
VIP-куми Cкандальні забудовники Ліквідовані Втікачі
Маєтки Юристи Банкіри Блогери
Парткерівники Спільноти Оперпсевдоніми Вороги преси
ОПЕРАТИВНІ ДОНЕСЕННЯ

Володимир Олександрович Зеленський - народився 25 січня 1978 року в промисловому місті Кривий Ріг.
Президент України з 20 травня 2019 року, шоумен, кіноактор, кінорежисер, сценарист, продюсер, художній керівник та беззмінний лідер студії «Квартал-95». У грудні 2018 року в інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону Володимир Зеленський повідомив про намір його партії «Слуга народу» брати участь у майбутніх парламентських виборах. У другому турі виборів, у якому брав участь із Петром Порошенко, Зеленський набрав, згідно з остаточними результатами ЦВК України, 73,22% голосів (за нього проголосували 13,5 млн. виборців).

30px-Aquote1.png "Дорогий народ. Протягом свого життя я намагався робити все, щоб українці посміхалися. Це я відчував серцем. Це була не тільки моя робота. Щоправда, це була моя місія. Наступні 5 років я зроблю все, українці, щоб ви не плакали. Дякую" 30px-Aquote2.png

Костін Андрій Євгенович - Народився 17 квітня 1973 року в Одесі – український політик та юрист. Генеральний прокурор України з 28 липня 2022 року.
Голова Комітету з міжнародних відносин Національної асоціації адвокатів України, відповідав за співпрацю НААУ з міжнародними організаціями юристів. Нардеп ІХ с. До 14 січня 2020 року – заступник голови Комітету з питань правової політики, після того – голова комітету у Верховній Раді ІХ скликання.
28 липня 20202 року був призначений Генеральним прокурором України після звільнення Генпрокурора Венедиктової Ірини Валентинівни.

Денис Анатолійович Шмигаль, народився 15 жовтня 1975 року у Львові – український політик. Прем’єр-міністр України.
Був помічником-консультантом нардепа України, заступником начальника головного управління Міністерства доходів Львівської області.
У червні 2019 року Денис Шмигаль став одним із 3 кандидатів на посаду голови Львівської ОДА.
1 серпня 2019 року Д.Шмигаля ​​було призначено головою Івано-Франківської облдержадміністрації.
4 лютого 2020 р. Верховна Рада призначила Дениса Шмигаля на посаду віце-прем'єр-міністра України – міністра розвитку громад та територій України. За це рішення проголосували 278 парламентаріїв.
Раніше парламентарі звільнили з посади міністра розвитку громад та територій Олену Бабак, яка написала заяву на звільнення за власним бажанням.
4 лютого 2020 р. Верховна Рада призначила Дениса Шмигаля на посаду прем’єр-міністра України. За його кандидатуру, внесену президентом Володимиром Зеленським, проголосував 291 народний депутат.

Руслан Олексійович Стефанчук
Народився 29 жовтня 1975 року у місті Тернополі в сім'ї медиків. Голова Верховної Ради України.

21 травня 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив Руслана Стефанчука радником президента – представником президента у Верховній Раді.
21 липня 2019 року на парламентських виборах було обрано народним депутатом Верховної Ради України.

29 серпня 2019 року Верховна Рада дев'ятого скликання обрала Руслана Стефанчука першим віце-спікером, за його кандидатуру проголосували 330 народних депутатів.

8 жовтня 2021 року Верховна Рада призначила Руслана Стефанчука головою парламенту.

Вибрані категорії
Справка: Сайт "Генштаб" не несе відповідальності за посилання на матеріали з інших джерел та готовий до оприлюднення інформації з іншою точкою зору.