Андрій Дудник
A Dud.jpeg
Експерт з інвестицій і банківської справи, співзасновник компанії «Геліос», співзасновник школи «Базис»

Андрій Дудник

Експерт з інвестицій і банківської справи, співзасновник компанії «Геліос», інвестор та співзасновник школи «Базис»

Біографічні дані

Андрій Дудник (1976 р. н.) – відомий український фінансист, інвестор, громадський діяч. Дудник Андрій Петрович має диплом магістра міжнародних економічних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (1998), а також сертифікати додаткових курсів Асоціації дипломованих корпоративних бухгалтерів (ACCA) Інституту дипломованих фінансових аналітиків (CFA Institute), фінансового менеджера з питань ризиків (Financial Risk Manager) Міжнародної асоціації фахівців з управління ризиками (Global Association of Risk Professionals).
Крім того, він є членом Асоціації дипломованих корпоративних бухгалтерів Англії і Уельсу (ACCA).

Професійна діяльність Андрія Дудника

Андрій Дудник почав працювати за спеціальністю ще на старших курсах університету. Першим офіційним місцем роботи стала американська аудиторська компанія Arthur Andersen, де він спочатку займав посаду аудитора, а далі став старшим консультантом в українському й швейцарському представництвах. З 1999 по 2002 рр. Андрій Дудник займався в Arthur Andersen аудитом й консультаціями для банків й інвестфондів. Його експертиза поширювалась на аналіз фінансових інструментів, бізнес-моделювання, консалтинг у сфері портфельної стратегії та інше.

У 2002 р. Дудник Андрій перейшов до компанії з «великої четвірки» аудиторів – Ernst & Young Україна. До 2004 р. тут він працював менеджером практики аудиторських і консультаційних послуг. В сфері його діяльності були аудиторські проєкти, консультаційні послуги, due diligence. Причому Дудник спеціалізувався на обслуговуванні великих виробництв та фінансових гігантів країн СНД.

Враховуючи такий досвід, з 2004 р. Андрій Петрович Дудник був запрошений до Науково-виробничої інвестиційної групи «Інтерпайп» на посаду директора з фінансів. Проте вже скоро він увійшов у склад Правління, а в подальшому був призначений заступником Голови Правління.

Після створення міжнародної інвестиційно-консалтингової Групи компаній EastOne, яка одразу увійшла в ТОП-4 найбільших бізнес-груп України, Дудник став там фінансовим директором, а далі Членом Правління й директором з питань інвестицій. В EastOne він працював до 2019 р. У той же час він входив до складу директорів компаній Interpipe Limited (Україна), «Гео-Альянс» (Україна), «Аеросвіт» (Україна), СК «Оранта» (Україна), EIS Ltd (США).

Андрій Дудник (Андрей Дудник) входив до складу й був Головою ради директорів ірландської компанії Emergn, яка спеціалізується на технологічних проєктах.

Також він був у складі Наглядової ради «Укрсоцбанку» (2007 – 2008) і Наглядової ради АТ «Банк Кредит Дніпро» (2014 – 2020), де працював разом із відомими міжнародними банкірами, серед яких Домінік Строс-Кан, Андерс Ослунд та інші.

З 2020 року Дудник – один з партнерів-власників фінансової компанії «Геліос», що спеціалізується на інвестиційних проєктах та роботі з проблемними кредитами.

Підтримка середньої освіти

У 2018 році Андрій Дудник увійшов до складу засновників незалежної Науково-дослідницької школи «Базис» і став інвестором проєкту. Того ж року він придбав на київській Воздвиженці аварійну будівлю школи. За планами Дудника відреставрована будівля мала стати домом для школи «Базис». Однак цьому завадив ЖК «Подол Град Вінтаж», який компанія Edelburg Development почала зводити поруч. Спочатку забудовник через неправомірне рішення суду добився того, що роботу школи припинили. Пізніше представники Edelburg Development почали погрожувати активістам, ініціювали негативну кампанію в ЗМІ й соцмережах. Все це попри рішення судів про те, що земля під будівництвом більше не належить забудовникам. Андрія Дудника навіть звинуватили у вимаганні грошей, що було нісенітницею, враховуючи його інвестиційний бізнес. Наразі рішенням Північного апеляційного господарчого суду права забудовників на земельну ділянку скасовані. Андрій Дудник разом із іншими активістами продовжує боротьбу й намагається забезпечити гідну роботу школи.
Джерела інформації:


Сайт "Генштаб" не несе відповідальності за посилання на матеріали інших джерел і готовий до оприлюднення інформації з іншою думкою