Жаботинский, Андрей Викторович

Жаботинський Андрій Вікторович
Жаботинский Андрей.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Андрій Вікторович Жаботинський народився 18 лютого 1977 року у м. Кривий Ріг у сім’ї робочих.

У 1994 р. вступив до Криворізького технічного університету, який закінчив у 1999 р., отримавши диплом за фахом «Промислове та цивільне виробництво». З 2000 р. здобув другу вищу освіту у Інституті ділового адміністрування за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», який закінчив у 2005 р.

З 2000 по 2001 рр. працював директором на Криворізькому міському телеканалі «Єва».

З 2002 по 2006 рр. працював начальником Криворізького відділення ТРК «Стерх».

Свою діяльність направив на обгрунтоване та правдиве висвітлення інформаційних подій у місті. Результатом його праці стало налагодження та розширення відносин стратегічного партнерства в регіоні на користь збільшення кількості телеглядачів і рекламодавців.

З 2006 по 2011 рр. Андрій Жаботинський займав посаду директора ТОВ «Талан ЛТД». На цій посаді запровадив урядові соціальні програми та технології підприємства. Цей період його професійної діяльності був заповнений наявністю цілого ряду креативних ідей та абсолютно новим баченням розвитку суспільства.

З 2009 р. розпочалася активна громадська та політична діяльність Жаботинського А.В. і він був призначений заступником голови Криворізької міської організації Партії «Фронт Змін», а у 2010 р. обраний її головою. Результатом його вагомого внеску у розвиток міської партійної організації стало розширення діяльності партії, робота громадських приймалень депутатів усіх рівнів у взаємодії з громадянами щодо виконання їх доручень, проведення масових заходів, спрямованих на виявлення, розвиток та підтримку талантів маленьких мешканців міста. Та особливим результатом став вибір мешканців Кривого Рогу представників Політичної Партії “Фронт Змін” у місцеві ради на Місцевих Виборах 2010 року.

З листопада 2010 р. був обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради VI скликання, головою комісії з питань зв’язку з об’єднаннями громадян і засобами масової інформації. Функціональним та головним обов`язком роботи у комісії стало дотримання європейських стандартів щодо підтримки свободи слова у Дніпропетровській області. Його ефективна робота неодноразово була високо оцінена виборцями, колегами по політичній партії, громадськими організаціями. Його постійно діюча депутатська громадська приймальня працює зі зверненнями виборців з вирішення юридичних, житлово-комунальних та соціальних питань.

З 2011 р. Андрій Жаботинський працює директором Дніпропетровської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення. На цій посаді запроваджує розбудову підрозділів роботи з персоналом і виробничої діяльності. В його професіональній кар'єрі послідовно розвиваються погляди, задовольняються творчі потреби, застосовується креативне мислення, відбувається професійний зріст та накопичується майстерність.

Неодружений, є донька Жаботинська Аліна Андріївна, яка навчається у другому класі загальноосвітньої школи.

У постійному безперервному розвитку Жаботинський А.В. повноцінно реалізовується як самодостатня особистість з самоактуалізацією та особистісним зростом. Його основні прагнення та дії направлені на вирішення важких громадських та професійних завдань, створювання нового, інтегрування та мотивація зусиль інших, звільнення від стереотипних обмежень та відкритість до співпраці з однодумцями з метою подальшого розвитку та розквіту нашої Батьківщини до стандартів європейських країн.