Иванов, Владимир Николаевич

Іванов Володимир Миколайович
Иванов Владимир.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Родина: Батьки та коріння з села Вергуни, Хорольського району, Полтавської області. В селі Вергуни пройшло дитинство, залишилась батьківська хата, родичі, тітка ,брати та друзі дитинства.

Кріпка родина: Дружина - Іванова Раїса Леонідівна; син – Іванов Володимир Володимирович.

Має вищу освіту, закінчив Київський національний торговельно – економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію магістра з обліку і аудита.

Народився 5 листопада 1957 року в селі Бортничі Бориспільського району Київської області.

  • З 1964 до 1972 року навчався в ЗОСШ №201 м. Києва.
  • З 1972 до 1974 року навчався в МПТУ- 2 м. Києва за спеціальністю оптик – механік . *З 1974 року до 1975 працював на заводі «Арсенал» оптиком-механіком.
  • З 1975 до 1977 - служба в армії, після якої знову повернувся на завод.
  • З 1982р. – робота в Головному Управлінні Річкового Флоту України .
  • З 1988 року продовжив навчання в Київському технікумі радянської торгівлі, який закінчив в 1990 році за спеціальністю – товарознавець.
  • У 1990 році був прийнятий на посаду комерційного директора в кооператив «Хвиля», де працював до 1996 року. *У 1997 році був засновником та генеральним директором ТОВ «Фасад-Монтажбуд».
  • У 2002 році був одним із засновників ТОВ «Росток- Агро» в місті Хорол Полтавської області. Паралельно навчався в торговельно-економічному університеті.

Володимир Іванов бере активну участь у підтримці культурного, духовного, соціального та спортивного розвитку регіону.

Своїм обов’язком вважає бути в гущі подій і не просто бути учасником, а очолювати процес, брати на себе організаційні функції та захист тих, хто пішов за ним, від фізичного та морального впливу. Має вроджений лідерський талант.

Володимир Іванов був безпосереднім учасником ряду резонансних подій, коли доводилося відстоювати права громади від незаконних забудов, незаконного захоплення землі. Так, він був одним із організаторів акції протесту територіальної громади проти рішення Київської міської ради віддати парк імені Малишка, що в Дніпровському районі під приватну забудову. Два роки тривалої боротьби проти місцевої влади на «полі бою» і в судах дали свій результат – ділянка, яку займає парк імені Малишка повернута територіальній громаді, рішення Київської міськради відмінено в судовому порядку.

Володимир Іванов як громадянин і як представник громадської організації «Фронт Змін», особисто брав участь в усіх судових засіданнях. І чітко усвідомив для себе, що громада може все, коли її зорганізувати і грамотно визначити напрямки та цілі, які потрібно відстоювати. Цей досвід згодився йому при створенні об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та органу самоорганізації населення (ОСН) в Комсомольському масиві Дніпровського району міста Києва. І згодом досвід, набутий у столиці, Володимир Іванов переніс і на територіальну громаду міста Хорол та Лубни на Полтавщині. За його сприяння тут також створюються ОСББ та ОСН.

Головне його переконання – це те, що лише місцева громада може бути ефективним власником та розпорядником своєї землі, свого майна, а не місцева влада.

Володимир Іванов був у гущі подій і біля Верховної Ради та Українського Дому, коли люди вийшли на захист української мови. Він є учасником усіх акцій, що проходять на захист Юлії Тимошенко та бере на себе організаційні функції.

У житті він звик тримати удар та захищати ближнього. Ця риса характеру міцно переплелася з навичками, набутими у професійному спорті. Значну частину свого життя Володимир Іванов віддав самбо, він – кандидат у майстри спорту із цього виду боротьби У своїй трудовій діяльності Володимир Іванов пройшов шлях від робітника до підприємця. Він був одним із засновників ТОВ «Росток-Агро» в місті Хорол Полтавської області та працював директором цього підприємства до 2006 року.

Агропідприємство під його керівництвом обробляло понад 300 гектарів землі в Хорольському районі.

Із 2009 року член громадської організації «Фронт Змін», а з 2010-го - член партії.

В 2012р. політичні сили «Фронт Змін» та «БЮТ» об’єднались в Об’єднану опозицію ВО «Батьківщина», та висунули Володимира Іванова в кандидати в народні депутати України по його рідному 148 округу.

Досягнення

За заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви нагороджений Орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого III-го ступеня.

За особистий вклад у розвиток економіки України нагороджений орденом «Пошана України».