Коваленко, Юрий Николаевич

Коваленко Юрій Миколайович
Коваленко Юрий.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання від Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Біографія

Юрій Миколайович Коваленко народився 15 жовтня 1975 року у селі Золотухи Оржицького району Полтавської області.

Розпочав свою стежину науки у Тарасенківській неповній середній школі Оржицького району Полтавської області, де навчався з 1982 по 1990 рік. З 1990 по 1992 рік навчається в Круподеренській середній школі Оржицького р-ну Полтавської області, яку закінчив із золотою медаллю.

Освіта

Освіта вища, закінчив Полтавський державний технічний університет ім. Кондратюка. Будучи студентом, завжди брав активну участь у різних масових заходах, проявляв свій ентузіазм, завзятість, наполегливість, за що обирався старостою гуртожитку 3 роки поспіль. За роки студентського життя зміг проявити себе як добрий організатор, керівник, товариш. І саме в ці роки визначив для себе життєве кредо, що тільки наполегливість і відповідальність, приведуть до порядку і стабільності. З даними гаслом пішов далі по життю.

Професійна діяльність

Трудову діяльність розпочинав з простого робітника: займав посаду вантажника у товаристві “Барвінок”. Через деякий час, доля посилає шанс працювати майстром з інженерно-будівельної справи на Агрофірмі “Оржицька”, де, пропрацювавши 2 роки, зарекомендував себе як професійний, відповідальний спеціаліст.

З 2000 року розпочинає підприємницьку діяльність, яка стала ще одним кроком для започаткування власної справи.

У 2009 році став засновником та генеральним директором ТОВ “Смак Миргородщини”, яке займається свинарством, вівчарством,а також обробітком сільськогосподарських угідь, де працює й зараз.

Депутатська діяльність

У жовтні 2010 року обраний депутатом Миргородської районної ради по мажоритарному виборчому округу с. Зубівка Миргородського району. За час роботи депутатом Миргородської районної ради бере активну участь у роботі постійних комісій ради та сесійних засіданнях. Активно спілкується не тільки з виборцями свого округу , а й з виборцями всього Миргородського району,допомагає їм у вирішенні їхніх проблем. Ні одне звернення до Юрія Миколайовича не залишається поза його увагою.

У вільний від роботи час Юрій Миколайович з привеликим задоволенням займається бджільництвом. Сказати скільки років це не сказати нічого, адже дану справу продовжує ще від свого дідуся, це заняття є сімейним, що в першу чергу приносить задоволення від спілкування з природою і як результат – корисний мед, яким смакує вся мальовнича Полтавщина.

Сім'я

Одружений, має двох прекрасних доньок, увесь свій вільний час проводить з ними і вчить любити свою країну, свій рідний край, адже тільки вона дає сили для досягнення висот та душевної рівноваги.