Корнийчук, Татьяна Владимировна

Корнійчук Тетяна Володимирівна
Корнийчук Татьяна.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Число, місяць, рік і місце народження

Народилась 12 грудня 1984 року в місті Дніпропетровськ. Громадянка України.

Освіта

Освіта вища. 2007 році закінчила Дніпропетровську Національну Металургійну Академію України з червоним дипломом та отримала звання магістра екології. 2008 році отримала паралельно другу вищу освіту за спеціальностю адміністративний менеджмент, отримала червоний диплом та звання магістра адміністративного менеджменту.

У 2006 році під керівництвом старшого викладача кафедри написала наукову роботу, щодо забруднення навколишнього природного середовища м. Дніпропетровськ автотранспортом, за яку отримала почесну грамоту від Національної академії наук України. Заміжня, виховує сина.

Громадська та політична діяльність

  • З 2007 року член партії «ВО «Батьківщина». Як член партії, приймала активну участь у політичному та суспільному житті міста.
  • З травня 2008 року працювала інструктором Відділу по роботі з депутатами всіх рівнів та громадськими організаціями Дніпропетровської обласної організації «ВО «Батьківщина».
  • 20 березня 2012 року, була обрана головою Дніпропетровської обласної молодіжної громадської організації ВМГО «Батьківщина молода». За час роботи в молодіжній організації, організувала ряд молодіжних акцій у рамках Всеукраїнської молодіжної кампанії «Вставай». Було проведено низку благодійно-волонтерських заходів в підтримку дітей сиріт та дітей інвалідів.
  • З серпня 2012 року розпочала безстрокову молодіжну кампанію «Україна – це ми!»

Веде цілеспрямовану роботу щодо об’єднання та мобілізації молоді Дніпропетровщини.