Кошин, Сергей Мефодиевич

Кошин Сергій Мефодійович
Кошин Сергей.jpg
Народный депутат Украины VI созыва, член ВО Батькивщина.[1]

Личное дело

Народився 17 січня 1959 року в селі Жадень Дубровицького району Рівненської області. В 1976 році закінчив Миляцьку середню школу. В 1981 році Український інститут інженерів водного господарства. За фахом - інженер-механік.

Свою трудову діяльність розпочав після закінчення школи в 1976 році слюсарем колгоспу ім. Чапаєва Дубровицького району Рівненської області, а після закінчення інституту в цьому ж колгоспі працював завідуючим ремонтною майстернею.

У 1982 році був обраний другим секретарем Дубровицького райкому комсомолу.

З 1986 по 2007 рік працював директором Дубровицької автошколи ТСО (ДТСААФ) України і за сумісництвом – помічником-консультантом народного депутата України Олександра Абдулліна.

У листопаді 2007 року обраний народним депутатом України за списком партії ВО «Батьківщина».

Двічі обирався депутатом Рівненської обласної ради: з 1990 по1994 рік та з 1994 по 1998 рік.

Двічі - депутатом Дубровицької районної ради : з 1998 по 2002 рік , та в 2006 по 2007 рік по списку Блоку Юлії Тимошенко.

В 2010 році обраний головою Рівненської обласної організації ТСО України на громадських засадах.

Офіційна біографія кандидата в депутати

Кошин Сергій Мефодійович – громадянин України, член партії ВО «Батьківщина», народний депутат України VI скликання (2007-2012 р.р.), член Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесною Грамотою Верховної Ради України, орденом Святого Миколая Чудотворця за допомогу у відбудові храмів, грамотами Рівненської обласної ради та обласної адміністрації, а також нагороджений Почесним знаком ТСО України.

Народився 17 січня 1959 року в селі Жадень Дубровицького району Рівненської області. В 1976 році закінчив Миляцьку середню школу. В 1981 році Український інститут інженерів водного господарства. За фахом - інженер-механік.

Свою трудову діяльність розпочав після закінчення школи в 1976 році слюсарем колгоспу ім. Чапаєва Дубровицького району Рівненської області, а після закінчення інституту в цьому ж колгоспі працював завідуючим ремонтною майстернею. У 1982 році був обраний другим секретарем Дубровицького райкому комсомолу. З 1986 по 2007 рік працював директором Дубровицької автошколи ТСО (ДТСААФ) України і за сумісництвом – помічником-консультантом народного депутата України Олександра Абдулліна. У листопаді 2007 року обраний народним депутатом України за списком партії ВО «Батьківщина».

Двічі обирався депутатом Рівненської обласної ради: з 1990 по1994 рік та з 1994 по 1998 рік. Двічі - депутатом Дубровицької районної ради : з 1998 по 2002 рік , та в 2006 по 2007 рік по списку Блоку Юлії Тимошенко. В 2010 році обраний головою Рівненської обласної організації ТСО України на громадських засадах. Одружений. Разом з дружиною виховує двох дітей.

Сергій Мефодійович Кошин, в 2007 році був обраний народним депутатом України за списком Блоку Юлії Тимошенко. Відтоді в основу своєї депутатської діяльності поклав виконання передвиборчої програми Блоку Юлії Тимошенко та спрямував свої зусилля на зміцнення соціально-економічного стану держави в цілому та кожного громадянина зокрема.

Рішенням фракції “БЮТ-Батьківщина”, закріплений за 155 виборчим округом, до якого входять Дубровицький, Зарічненський та Рокитнівський райони Рівненської області.

Як член комітету Верховної Ради України з питань регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, за період роботи вніс майже два десятки законопроектів та постанов, надав більше п’ятдесяти пропозицій до профільних комітетів, а також понад сорок депутатських запитів до центральних органів влади.

Koshun3.JPG

В своїй законодавчій роботі відстоював виконання Законів України про соціальний захист ветеранів війни та праці, малозабезпечених, багатодітних сімей, захист громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Сергій Мефодійович був одним з ініціаторів щодо збереження пільг громадян, які проживають на забруднених територіях.

Влада без будь - якого наукового обґрунтування намагалася суттєво скоротити перелік таких населених пунктів.

В результаті діяльності депутатів від опозиції вдалося відстояти передбачені законом пільги для потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Одним із проблемних питань для нашого краю є незаконний видобуток бурштину.

Для вирішення цього питання Сергій Мефодійович разом з депутатами фракції «БЮТ – Батьківщина» добилися проведення засідання профільного комітету Верховної Ради в районах активного видобутку бурштину.

Результатом роботи став прийнятий Верховною Радою закон, що легалізував видобуток бурштину. Проте закон не набув чинності тому, що був заветований Президентом України.

На жаль, Закон про видобуток бурштину, не єдиний, який не вдалося відстояти. Владну більшість жодного разу не зупиняли переконливі докази опозиції про антисоціальну сутність розрекламованих владою законів:

  • кабальний Податковий кодекс, який знищує малий та середній бізнес в країні;
  • антинародна Пенсійна реформа, яка збільшила на 5 років вік виходу на пенсію для жінок, та на 10 років термін трудового стажу. В результаті цього закону до 90 % пенсіонерів отримуватимуть мінімальну пенсію.

С. Кошин жодного разу не голосував за закони, які погіршують життя українців. На жаль це не зупиняє тих, хто нині при владі. Нехтуючи регламентом, будь-якими моральними принципами, провладна більшість голосує не в інтересах людей, а за прямою вказівкою всім відомого «диригента» від Банкової, Михайла Чєчєтова. Таким же чином вони позбавили законних пільг афганців та чорнобильців. За Харківськими угодами фактично віддали частину нашої території Росії. Прийняли скандальний «мовний» закон.

Незважаючи на силовий тиск з боку влади, пропозиції підкупу, Сергій Мефодійович залишився вірним своїм виборцям та лідеру партії Юлії Тимошенко.

При формуванні державних бюджетів систематично відстоював інтереси своєї області та виборців.

За клопотанням Сергія Кошина урядом Юлії Тимошенко було виділено 30 млн. гривень на добудову обласного онкологічного диспансеру, з державного бюджету фінансувались капітальні ремонти хірургічного відділення Дубровицької центральної районної лікарні, Великоозерянської дільничної лікарні, будівництво Рокитнівської центральної районної лікарні, пологового відділення Березнівської лікарні та ремонту Борівської амбулаторії. Лікувальні заклади округу отримали автомобілі для сільської медицини та необхідне медичне обладнання. Зокрема, Дубровицька районна дитяча консультація, Бережницька, Більська і Перебродська лікарські амбулаторії Дубровицького району, Старосільська амбулаторія, Березівська, Кам’янська, Карпилівська дільничні лікарні Рокитнівського району, Локницька, Кухотськовольська, Борівська дільничні лікарні Зарічненського району, Рафалівська районна лікарня, Великоцепцевицька лікарська амбулаторія, Антонівська, Більськовільська дільничі лікарні Володимирецького району отримали нові машини швидкої лікарської допомоги закордонного виробництва.

Майже на два мільйони гривень кожна районна лікарня отримали сучасну апаратуру ультразвукової діагностики: дефібрилятор та електрокардіографи у реанімаційні відділення, а також глюкометри – Володимирецька, Дуборовицька, Зарічненська, Рокитнівська центральні районні та Кузнецовська міська лікарні.

Нову апаратуру та глюкометри отримали Рафалівська районна лікарня, Висоцька і Велико Озерянська лікарські амбулаторії.

Завдяки співпраці з благодійними організаціями, народний депутат спрямував для лікувальних закладів Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського, Володимирецького районів багато медикаментів, постільної білизни, меблів, обладнання.

Сергій Мефодійович постійно переймається проблемами освітянських закладів. Зокрема за його сприянням:

  • побудована Глиннівська загальноосвітня школа Рокитнівського району, проведено капітальний ремонт найстарішого в Дубровиці дитячого садочка №1, добудовано другу чергу Зарічненського НВК-гімназія.

Зважаючи на проблеми доставки школярів з віддалених сіл до навчальних закладів, народний депутат добився виділення додатково від розподілу по державній програмі «Шкільний автобус», автобусів для Миляцьклої ЗОШ – Дубровицького району, Томашгородської ЗОШ – Рокитнівського району, Дібрівської ЗОШ –Зарічненського району.

Koshun1.JPG

Допоміг забезпечити більше трьох десятків навчальних закладів сучасними комп’ютерами.

Відвідуючи школи та дитячі садки, в міру своїх можливостей, дарує оргтехніку, а також навчальні посібники, іграшки, меблі та телевізори. Щоб заохотити дітей, щорічно проводить вручення іменних премій кращим учням шкіл, призерам олімпіад.

Особливу увагу народний депутат приділяє спортивному розвитку молоді та дітей з обмеженими фізичними можливостями. За його сприянням було оснащено приміщення, в якому тренується відома патріотична спортивна організація “Дитяче козацьке товариство Дубровиччини “Школа бойового гопака».

Спільно з Дубровицьким ентузіастом Петром Велінцем у районному центрі було відкрито фізкультурно-спортивний клуб “Джура”, де діти з обмеженими фізичними можливостями займаються спортом. Майже всі вони беруть участь у щорічних спортивних змаганнях різних рівнів, в тому числі і республіканського рівня.

Фінансово допомагає в проведенні традиційного міжрайонного спортивно - оздоровчого фестивалю для дітей з особливими потребами, який щорічно проводять в Дубровиці.

За його підтримки в окрузі проводиться велика кількість спортивних турнірів та змагань. Зокрема, традиційні змагання з міні-футболу «Різдво», турнір з футзалу на кубок народних депутатів Кошина та Абдулліна, в яких беруть участь до 30 команд , чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків в смт Рокитне, турнір з футболу серед сільських команд в с. Карпилівка, Рокитнівського району, волейбольний турнір пам’яті воїнів - афганців в смт Зарічне та багато інших. Не забуває Сергій Мефодійович і про студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах . Щорічно декілька відмінників навчання за його особистим клопотанням, переводяться з контрактної форми навчання на державну.

Майже всі північні райони Рівненської області відносяться до територій, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. Тому особливу увагу народний депутат приділяє оздоровленню та лікуванню дітей. При затвердженні державного бюджету ініціював звернення народних депутатів до уряду України з обґрунтованою вимогою покращити фінансування Державного закладу «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення МОЗ України». Ця пропозиція була частково врахована, лікувальний заклад отримав покращене фінансування. Завдяки організованій роботі помічників народного депутата, з листопада 2011 року було відправлено на обстеження та лікування в оздоровчий заклад, який розташований в заповідній зоні м. Києва Пуща-Водиця, більше тисячі дітей з поліських районів нашого округу, а ще 150 дітей були оздоровлені за кордоном в Ірландії .

Окремо можна відмітити співпрацю з ветеранами, інвалідами війни та ліквідаторами аварії на ЧАЕС. Народний депутат добре знає, які випробування пройшли ці героїчні люди. Тому різнопланово допомагає їм: надає грошову та матеріальну допомогу, сприяє у лікуванні, вирішенні побутових та інших проблем.

Особливо підтримує тісні стосунки з ветеранами війни в Афганістані. Щороку до Дня виводу військ з Афганістану надає спонсорську допомогу інвалідам та сім’ям загиблих воїнів, а також допомогу для організації проведення планових заходів районних спілок ветеранів.

За його ініціативою протягом 2009-2012 років 33 воїни афганці та 14 ліквідаторів аварії на ЧАЄС з Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського та Рокитнівського районів указом Президії Української спілки Афганців Чорнобиля були нагороджені орденами та медалями .

Завдяки копіткій роботі Сергію Мефодійовичу вдалось добитись виділення з державного бюджету коштів, необхідних на добудову спортивного комплексу в Дубровиці, на реконструкцію будинку культури в селі Серники Зарічненського району, а також газифікацію села Берестя Дубровицького району. На жаль, місцева влада не підготувала необхідні для цього документи і виділені кошти були перерозподілені на інші об’єкти.

В міру можливостей, приділяти увагу і решті районів області. Свідченням тому є зведене за його сприянням та при підтримці колишнього уряду Юлії Тимошенко соціального житла в Рівному, Здолбунові та Костополі.

Свого часу ще за уряду Юлії Тимошенко вдалось затвердити програму газифікації населених пунктів Дубровицького та Рокитнівського районів до 2015 року. Ця програма, незважаючи на вперте небажання чинної влади продовжувати почате їхніми попередниками, успішно працює.

Три роки тому за ініціативи Сергія Мефодійовича було розпочато будівництво необхідної для Полісся дороги Прикладники – Зарічне. Під ці потреби було зведено асфальтний завод, побудували кілометр дороги. Змінилась влада і всі наші починання звели нанівець. Будівництво дороги більше не фінансується, а асфальтний завод, який міг би забезпечити робочими місцями частину мешканців північних районів області, простоює. У кожному районі, що закріплені за виборчим округом, а також в обласному центрі працюють громадські приймальні народного депутата України Сергія Кошина.

Koshun4.JPG

За час депутатської діяльності громадські приймальні зареєстрували більше п’яти тисяч звернень, заяв, скарг та пропозицій громадян. Жодне із них не залишилося поза увагою.

Оформлено і направлено більше двох тисяч депутатських звернень до Адміністрації Президента, Міністерств охорони здоров’я, освіти, праці та соціальної політики, транспорту, Генпрокуратури, МВС, Пенсійного фонду України та інших.

В результаті більше семидесяти тяжкохворих поліщуків отримали кваліфіковану медичну допомогу в спеціалізованих клініках столиці за кошти державного бюджету.

За час депутатства Сергій Мефодійович, майже на 300 тисяч гривень, надав матеріальну допомогу на лікування, а також для вирішення вкрай назрілих проблем ветеранам, малозабезпеченим, багатодітним, одиноким та сиротам і напівсиротам.

Більше 100 інвалідних візків отримали було вручено інвалідам, які не можуть самостійно пересуватися.

Незважаючи та те, що сьогодні партія «ВО»Батьківщина» знаходиться в опозиції до нинішньої влади, народний депутат України Сергій Кошин знаходить шляхи для виконання передвиборчої програми з якою він та його політична сила йшли на вибори.

Источники