Кинів Богдан Юрійович
Кинов Богдан.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання від Батьківщини.

Офіційна біографія

Кинів Богдан Юрійович народився 08 червня 1981 року в м. Іршаві Закарпатської області. Середню освіту отримав в ЗОШ №1 м. Ужгорода, де на той час проживали батьки: лікар і тележурналіст. У 2003 році закінчив Ужгородський національний університет, юридичний факультет за спеціальністю: «бакалавр соціології, практичний психолог, спеціаліст соціальної роботи». У студентські роки розпочав громадську діяльність. Впродовж двох років був членом правління ВМГО “Фундація Регіональних Ініціатив”, брав активну участь у політичному житті обласного центру.

Трудову діяльність Богдан Кинів розпочав у 2002 р. в інформаційній сфері.

Після служби у лавах Української армії, працював в Ужгородському національному університеті. Ініціативний, з хорошими організаторськими здібностями, Богдан Юрійович відразу знайшов підтримку та повагу не лише серед викладачів та керівництва вузу, але й студентської молоді.

У 2006 році отримав другу вищу освіту «правознавця». Прагнучи вдосконалювати свою юридичну освіту, Богдан Кинів стає здобувачем кафедри «конституційного права та порівняльного законодавства» Ужгородського національного університету.

Згодом Богдана Юрійовича за його організаторські здібності та професіоналізм запрошено до роботи юристом в комерційні структури.

Активна громадянська позиція Богдана Киніва, його відданість демократичним цінностям не залишились непоміченими ужгородцями. У свої 24-ри роки він стає депутатом Ужгородської міської ради V скликання.

У ці роки Богдан Юрійович долучається до розробки екологічно чистих видів електроенергетики. Саме завдяки йому в області реалізовується проект побудови мережі міні гідроелектростанцій. Даний проект дасть можливість зменшити ймовірність руйнівних наслідків паводків на малих річках краю та дотримання в належному екологічному стані русел річок та енергетичну незалежність Закарпаття.

2010 року Богдан Кинів стає депутатом Закарпатської обласної ради, головою комісії з питань розвитку продуктивних сил, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій. Саме в облраді молодий депутат, займає чітку активну громадянську та політично опозиційну позицію на захист інтересів громади. Богдан Юрійович спільно зі своїми однодумцями включився до екологічного захисту довкілля. Як наслідок, попри всілякі протидії влади, вдалось зрушити з мертвої точки вивезення отрутохімікатів із села Рокосово Хустського району та кількох населених пунктів Тячівського району.

Та не лише екологія є основою діяльності Богдана Киніва. Він опікується закладами освіти. До прикладу, завдяки зусиллям Богдана Юрійовича вдалось виділити додаткові кошти із державного та обласного бюджетів для покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів сіл на Хустині - Рокосово та Крива. Не менш принциповою є позиція Богдана Юрійовича щодо практики закриття освітніх та медичних закладів краю, яку влада чомусь подає як «оптимізацію». Він активно виступає проти скорочення доступної соціальної мережі лікувальних, освітніх та культурних установ.

Виважений та ввічливий, відданий демократичним цінностям Богдан Кинів переконаний, що молоде покоління зможе змінити наше життя. Саме нове покоління є тією рушійною силою, здатною модернізувати економіку України, де кожний знайде своє місце з гідною зарплатою і кожен українець зможе пишатися своєю країною.