Левицкий, Александр Михайлович

Левицький Олександр Михайлович
Левицкий Александр.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Олександр Левицький, народився і все своє життя прожив на Прикарпатті, добре вчився у школі, згодом поступив до фізико-технічного ліцею у місті Івано-Франківську, а потім здобув дві вищі освіти у Івано-Франківському Національному університеті Нафти і Газу, який закінчив з відзнакою. Олександр отримав фах «Магістр-фізик» та «Менеджер підприємства».

Інтерес до політики проявився у Олександра ще у студентські роки. Будучи студентом 5-го курсу університету Олександр став співавтором і ведучим політичних теледебатів на Івано-Франківському обласному телебаченні «Галичина». Завдяки аналітичному складу розуму він завжди вмів зробити передачу цікавою і для учасників і для глядачів.

Справжню політичну кар’єру Олександр Левицький розпочав у 2004 році, коли прийняв рішення відмовитися від постійного проживання у США(право на яке він отримав вигравши у Грін Карту), повернувся до України і вступив до ВО «Батьківщина».

З 2005 року Олександр Левицький був заступником з організаційних питань, першим заступником голови - керівником Виконавчого Секретаріату Івано-Франківської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

У 2006 році обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради п’ятого демократичного скликання за списком виборчого блоку політичних партій «Блок Юлії Тимошенко». На момент обрання - наймолодший депутат обласної ради. У 2010 році обраний депутатом обласної ради від «ВО «Батьківщина» в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі № 20.

Олександр Михайлович секретар бюджетної комісії обласної ради. Будучи одним із найкваліфікованіших і найактивніших депутатів обласної ради Левицький завоював повагу, як колег депутатів так і жителів області.

Завдяки своїй принциповій позиції і тому, що він ніколи не давав і не брав хабарів, ніколи не був причетний до корупційних чи будь-яких інших компрометуючих дій, Олександр Левицький став справжньою грозою для діючої влади. Він ніколи не міняв своєї партійності, сумлінно виконував обов’язки депутата обласної ради, завжди звітував перед виборцями про результати діяльності.

Знаючи, що Олександр Левицький буде єдиним кандидатом від об’єднаної опозиції по ВО №88 влада вирішила сформувати округ так, щоб забрати з його меж значну частину території по якій Олександр балотувався до обласної ради. Таким чином у Олександра забрали близько 10 тисяч потенційних голосів виборців. Однак, не зважаючи на всі перепони, які влада ставила і ставить Олександру на його шляху до Верховної Ради, цей 32-х річний чоловік впевнено здобуває прихильність жителів свого рідного краю. Допомагає у цьому і щирість та приязнь з якою Левицький ставиться до людей, і кваліфіковані відповіді, консультації та допомога, яку Олександр постійно надає своїм виборцям і чесна патріотична життєва позиція.

Більшість прикарпатців вже усвідомила, що в особі Олександра Левицького вони здобудуть депутата-патріота, який ніколи не зрадить інтереси своїх виборців, зможе написати дієві і якісні закони, захистити їхні конституційні права і завжди буде готовий до чесної і відданої праці на користь Українського народу.

Серед пріоритетних завдань, які Олександр Левицький планує вирішити ставши депутатом Верховної Ради є:

  • захист одвічних цінностей українського народу(мови, релігії, історії та культури).
  • запровадження справедливого механізму розподілу коштів державного бюджету з одночасним збільшенням фінансової спроможності і самостійності малих міст, селищ та сіл;
  • запровадження дієвого пенсійного забезпечення для трудових мігрантів з одночасним економічним стимулюванням їх повернення до України, для священнослужителів в Україні, для власників та членів особистих селянських господарств;
  • права селян-власників земельних паїв будуть захищені державою, а ведення сільськогосподарського виробництва раціональним і безпечним;
  • дороги, комунікаціїта інфраструктура малих міст, селищ і сіл будуть споруджені та (або) приведені до належного стану;
  • права молоді будуть забезпечені через якісно нове законодавство (Закон України «Про молодь»).