Леонід Нейков
Леонід Нейков.jpeg
Нейков Леонід Олександрович – державний службовець, заступник Южненського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; керівник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міської ради Одеського району Одеської області. Також Нейков Леонід Олександрович довгий час працював у правоохоронних органах, на керівних посадах прокуратури Одеської області, фаховий юрист.

Нейков Леонід Олександрович - заступник Южненського міського голови

Біографія

Місце народження: Леонід Нейков народився 05 листопада 1988 року в м. Одеса, Одеської області, Україна.

Відомості про освіту:
У 2006 році закінчив Одеську загальноосвітню школу № 31, вищу освіту здобув у Національному Університеті «Одеська юридична академія», де навчався з 2006 року по 2011 рік.
У 2011 році Нейков Леонід Олександрович отримав диплом про повну вищу освіту та спеціальність «Правознавство», здобув кваліфікацію юриста.

Леонід Нейков кар’єра:
Одразу після закінчення юридичної академії, восени 2011 року, Леонід Нейков переїздить до міста Кропивницький (колишній Кіровоград), де стає стажистом на посаді помічника прокурора Кіровського району міста. Весь подальший трудовий шлях Нейкова Леоніда Олександровича буде пов’язаний з прокурорською діяльністю.
У 2012 році, вже через рік, Леонід Нейков стає прокурором прокуратури Кіровського району м. Кіровограда Кіровоградської області.

Восени 2012 року Леонід Нейков повертається до Одеси (свого рідного міста) та стає незабаром прокурором Ізмаїльської міжрайонної прокуратури Одеської області. Надалі розвиток кар’єри Нейкова буде тісно пов’язаний з правоохоронними органами Одеської області.

2012-2014 - прокурор Одеської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Одеської області.

2014-2015 – спочатку Нейков Леонід Олександрович обіймає посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами, що проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове розслідування управління нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту прокуратури Одеської області, а потім - прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту прокуратури Одеської області.

2015-2017 - прокурор відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Одеської області.

Протягом півроку (у 2017 році) – Леонід Нейков - прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності прокуратури Одеської області.

З 2017 року та по 2020-ий Нейков Леонід Олександрович - заступник керівника Комінтернівської місцевої прокуратури Одеської області. Під час роботи на посаді заступника керівника Комінтернівської місцевої прокуратури (що розташовано у м. Южне) за допомогою Нейкова вжито низку заходів у боротьбі з наркозлочинністю, виявлено та притягнуто до відповідальності організовані злочинні групи, розкрито злочини у сфері службової діяльності та проти власності, тощо.

Влітку 2020 року Леоніда Нейкова призначено на посаду керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області, та вже на початку весни 2021 року Нейков стає прокурором Білгород-Дністровської місцевої прокуратури Одеської області. Під час роботи на посаді керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури (до юрисдикції якої входив – Білгород-Дністровський, Арцизський, Саратський, Тарутинський та Татарбунарський район) Нейковим вжито низку заходів у боротьбі з розтратою бюджетних коштів, боротьбі з корупційними проявами виявлення та розслідування злочинів у природоохоронній сфері. Як приклад, за належної координації дій прокуратури та Служби Безпеки України затримано ексголову селищної ради Затоки, який переховувався від слідства за підозрою у низці правопорушень. Крім того, Одеським окружним адміністративним судом задоволено позови Білгород-Дністровської місцевої прокуратури щодо визнання незаконними рішень Затоківської селищної ради про передачу земель рекреаційного призначення загальною площею майже 5 га у власність осіб під індивідуальне дачне будівництво.

З листопада 2021 та по квітень 2022 року – Леонід Олександрович Нейков - старший слідчий другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Одесі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві.

З початку війни (з 24 лютого 2022 року), відповідно до наказу керівництва Державного бюро розслідувань, здійснював несення служби на прикордонних пунктах пропуску Одеської області з метою проведення оперативно-розшукових заходів для виявлення та блокування незаконних схем переправлення чоловіків призовного віку за кордон.

28.04.2022 на сесії Южненської міської ради депутати затвердили Леоніда Нейкова на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – назва посади: начальник управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Южненської міськради.

Нейков Леонід Олександрович – родинні зв’язки

Ступінь родинного зв’язку Прізвище, ім’я, по батькові Місце роботи (служби, навчання), посада
Батько Нейков Олександр Лазарович Тривалий час працював у військовій сфері, наразі приватний підприємець
Мати Нейкова Олена Василівна Приватний підприємець
Брат Нейков Сергій Олександрович Тривалий час працював в органах прокуратури, обіймав посаду першого заступника прокурора м. Одеси, на теперішній час - проректор Одеського інституту підприємництва та права
Колишня дружина Нейкова Леся Сергіївна Головний спеціаліст юридичного департаменту Одеської міської ради

Леонід Нейков — основні цитати

1. Про діяльність в міській раді: «Хочу, щоб усі рішення, які приймаються в міській раді чітко відповідали законодавству та не порушувалися права й свободи мешканців міста».

2. Про центри допомоги містянам: «Маю своє бачення щодо створення у м. Южне центру, який би надавав якісну та дієву правову допомогу на безкоштовній основі. У місті є структура, яка працює у такому напрямку, але на неї припадає величезне навантаження, тому вона не встигає справлятися з великим обсягом роботи».

3. Про корупцію: «З метою організації та запровадження системних заходів щодо упередження корупційних проявів, посилення контролю за виконанням службових обов’язків працівниками Южненської міської ради, мною особисто, запропоновано утворення відділу внутрішньої безпеки Южненської міської ради, оскільки будь-які корупційні прояви посадовими особами є загрозою економічній безпеці країни. Корупція – внутрішній ворог України, він не менш небезпечний, аніж зовнішній».