Мусий, Мирослав Ярославович

Мусий Мирослав Ярославович
Мусий Мирослав.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання. ВО Батьківщина.

Офіційна біографія

Народився 3 квітня 1956 року в м. Чортків Тернопільської області в сім’ї службовців. Громадянин України, мешкає в Україні з дня народження. Зареєстрований за адресою: смт. Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області по вул. Лермонтова 5 кв. 16. До кримінальної відповідальності не притягувався.

Навчання

По закінченню в 1973 році Чортківської середньої школи №1 поступив на лікувальний факультет Чернівецького медичного інституту. В 1979 році завершив навчання та отримав диплом лікаря – лакувальника.

В 2002 - 2006 роках навчався в Чернівецькому національному університеті на юридичному факультеті, отримав диплом спеціаліста та здобув кваліфікацію юриста.

Наукова діяльність

З 1983 року по 1985 рік займався науковою роботою на посаді клінічного ординатора в Києвському медичному інституті. З 1988 по 1991 рік на посаді молодшого наукового співробітника НДІ урології та нефрології. Має наукові друковані праці.

Практична діяльність

  • З 1979 по 1991 рік працював хірургом та анестезіологом – реаніматологом в медичних закладах міст Суми, Тростянець, Львів, Київ.
  • З 1992 року по 2002 рік – на керівних посадах організацій різної форми власності науково – підприємницького спрямування та господарсько – бізнесового напрямку.
  • З 2002 по 2009 рік працював в секретаріаті Верховної Ради на посаді помічника – консультанта народного депутата.
  • З 2009 року тимчасово безробітний.

Громадсько – політична діяльність

  • В 1998 році та в 2002 році приймав участь у виборах до парламенту, як кандидат в народні депутати, по Дунаєвецькому одномандатному виборчому округу № 191.
  • З 2002 року по 2012 рік член партії Християнсько – Демократичний Союз, обирався заступником голови партії, керівником Хмельницької обласної організації.

В продовж останніх 2 років займався благодійністю в Чемеровецькому та насамперед Городоцькому районах. В полі зору перебувають дитячі садочки, бібліотеки, школи, церкви різних конфесій. Активно друкувався в місцевих ЗМІ.

Сімейний стан

Одружений.

  • Дружина Рашківська Любов Миколаївна, за освітою лікар, керівник ТОВ “ Полідент ”, проживає в м. Києві.
  • Син (проживає окремо від батьків ) – Мусій Ярослав Мирославович, 1988 р.н., аналітик ІТ ринку, аспірант університету банківської справи.