Перетяка, Олег Павлович

Перетяка Олег Павлович
Перетяка Олег.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Число, місяць, рік і місце народження

8 серпня 1958 р.; смт. Станиця Луганська, Станично-Луганський район, Луганська область.

Відомості про освіту

Освіта вища. В 1981 році закінчив Військово-медичну академію, факультет підготовки лікарів для ВМФ. В 2003 році закінчив Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, Інститут післядипломної освіти і дистанційного навчання. У 2001 році в Українській Академії державного управління при Президентові України захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління.

Відомості про трудову діяльність

  • 1981 - 1991 р.: служба на офіцерських посадах Військово-морського флоту СРСР.
  • 1991 - 1997 р.: ВАТ "Стахановський вагонобудівний завод", головний лікар медико-санітарної частини;
  • 1997 - 2000 р.: Управління охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації, провідний спеціаліст;
  • 2000 - 2002 р.: Обласні курси підвищення кваліфікації середніх медичних і фармацевтичних працівників, директор;
  • 2003 - 2004 р.: Луганська філія Міжрегіональної академії управління персоналу, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін;
  • 2004 р. - дотепер: Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка, доцент кафедри державної служби та управління.

Відомості про громадську діяльність

  • Незалежний журналіст з розслідувань корупційних злочинів Луганській влади і прокуратури, ініціатор порушення кримінальних справ відносно мера С. Кравченко, губернатора А. Антипова, залучення до відповідальності міського прокурора І. Редіна. Активний правозахисник в сфері прав пацієнтів та медпрацівників. Багаторазовий переможець Національних конкурсів журналістських розслідувань з протидії корупції.
  • Член Національної спілки журналістів України, член правління Всеукраїнського лікарського товариства, засновник ГО «Асоціація лікарів Луганської області», засновник ГО «Луганська правозахисна група».

Сім'я

Одружений, має двох синів.

Зобов'язання

Я беру на себе зобов'язання перед своїми земляками домогтися:

"Як кандидат наук з державного управління, доцент кафедри державної служби та управління Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка розроблю та підтримаю низку законів про подальший розвиток місцевого самоврядування та публічної служби. Це дозволить збудувати децентралізовану систему місцевого самоврядування, яка наближена до громадянина, до забезпечення його добробуту. Мешканці Луганська мають стати первинними суб'єктами місцевого самоврядування. Ми зробимо, щоб діяльність публічних службовців стала прозорою, ефективною, професійною та відповідальною перед луганчанами.

  • Як лікар та освітянин розроблю та підтримаю закони щодо реформування системи охорони здоров'я, освіти та соціальної сфери, що дозволить мешканцям Луганська мати реальні державні соціальні гарантії, захищені законодавством.
  • Як правозахисник та незалежний журналіст підтримую закони, які спрямовані на розвиток громадянського суспільства, свободу слова та демократії, боротьбу з корупцією в Україні. В Луганську буде розгорнуто два безкоштовних офіси з правової допомоги та консультування громадян.

Ми зробимо, щоб наші земляки пишалися своїм містом, мали гідні умови життя.