Ржавский, Владимир Иванович

Ржавський Володимир Іванович
Ржавский Владимир.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання від Об'єднаної опозиції

Автобіографія

Ржавський Володимир Іванович народився 22 квітня 1981 року в місті Краматорську Донецької області.

В 1998 році закінчив школу. З 1 червня 1999 року призваний до лав ЗСУ. Службу проходив в окремому спеціальному батальйоні охорони президента «Біла пантера» Національної Гвардії України. В жовтні 2000 року звільнений в запас в званні старшого сержанта.

Після служби в ЗСУ до 2005 року займався ремонтом та продажем легкових авто.

  • У 2001 році вступив до Донбаської державної машинобудівної академії. В 2007 році закінчив, отримавши спеціальність «Інженер зварювального виробництва».
  • У 2005 році працював на ПП «Автол» на посаді інженера-механіка.
  • З січня 2006 р. по вересень 2006 р. працював у ТОВ «Станком-Автоматика» на посаді інженера – конструктора. Звільнився за згодою сторін у зв’язку з переходом на іншу роботу.
  • З вересня 2006 р. по жовтень 2007 р. працював на ДП «УкрНІІметалургмаш» на посаді заступника головного механіка.
  • З 03 липня 2008 по 30 червня 2009 року працював в ТОВ «Краммашпроект» на посаді інженер-будівельник.

На теперішній час голова Донецької обласної громадської організації «Рідна країна».

Маю достатньо великий досвід в організації роботи і управлінні трудовим колективом.

Громадська робота

Брав участь у акції «Україна без Кучми» (організовував виїзд людей до Києва, супроводжував машини і сам брав безпосередню участь у акції). 26 лютого 2004 року обраний на посаду голови квартального комітету сел. Веселий. Член ради мікрорайону № 6.

В кінці 2006 року з однодумцями утворили Донецьку обласну громадську організацію «Рідна країна», яка почала своє гуртування на поклик та вимогу молоді. Був обраний головою правління Донецької обласної громадської організації «Рідна країна». Ініціатор початку розслідування проти корумпованих суддів міста Краматорська. За його заявою до прокуратури викрито два випадки хабарництва працівниками Краматорського МВ УМВС в Донецькій області.

Ініціатор розслідування ряду корупційних діянь у Донецькій області. Неодноразово брав участь в семінарах, присвячених боротьбі з корупцією, у тому числі і за проектом «Гідна Україна». Брав участь у семінарі (круглому столі) за темою «Донецька область – рік після виборів» (2006 рік). Учасник круглого столу на тему: «Безпека дорожнього руху в місті Краматорську», організованого «Комітетом виборців України» (2008 рік). Один із ініціаторів круглого столу в Донецькому медіа-центрі з запрошенням керівників обласного МВС, СБУ та прокуратури України на тему «Корупція в вищих навчальних закладах» (2008 рік). Як керівник громадської організації, підтримав акцію по розміщенню в вищих навчальних закладах скриньок довіри для студентів. Приймав участь у оцінюванні переваг і недоліків незалежного тестування у школах (2008 рік). Підтримую стосунки з регіональними ЗМІ та громадськими організаціями Донецької області. Маю велике бажання максимально зменшити корупцію в органах державної влади, а також довести до громадян реальну картину зловживань серед чиновників. Від нашої громадської організації «Рідна країна» керував проектом «Тотальна акція в підтримку права громадян на отримання інформації в Східній Україні», реалізувати який ми допомагали Луганській обласній філії української студентської спілки «Студентське Братство Луганської області». Організація якою я керую реалізувала наступні проекти: «Стан реалізації права на доступ до інформації про діяльність влади в Донецькій області», «Оскарження неправомірних дій органів виконавчої влади в судах», «Захист трудових прав найманих працівників м. Краматорська від свавілля роботодавців», «Оскарження в судах ненадання інформації на запити що становлять суспільний інтерес». Зараз реалізовуємо проект: «Захист права дітей на якісне харчування в закладах дошкільного виховання в м. Краматорськ». Брав участь у тренінгу: «Як впровадити соціальну відповідальність в організації» (2009 рік).

Організовував пікети та поїздки на майдан підприємців, що пов’язані з незгодою прийняття Податкового кодексу, заснував профспілку підприємців в місті Краматорськ – «Краматорську міську профспілкову організацію підприємців «Єдність». Приймав участь у автопробігу проти «податкового терору». Член координаційної ради Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу, член КРК всеукраїнського руху «Вільний простір».

Маю здатність аналізувати факти, збирати необхідну інформацію і, на основі цього, приймати виважені рішення. Демонструю здатність, розглядаючи різні варіанти, приймати вірні рішення. Швидко вчусь і вмію планувати свою роботу, та визначати цілі. Члени організації розраховують на мою здатність аналізувати ситуацію і приймати рішення та часто звертаються до мене за порадою. Добре організовую роботу не тільки в звичайній ситуації, але і в критичній, завжди зберігаю оптимізм, витримку та позитивне відношення до роботи і колег.