Свитовенко, Виктор Викторович

Світовенко Віктор Вікторович
Свитовенко Виктор.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Народився 31 травня 1975 р. в смт. Ставище (Київська область), в сім’ї робітників.

ОСВІТА

У 2003 році отримав вищу освіту закінчивши Хмельницький національний університет, факультет економіки і підприємництва.

ТРУДОВА ДІЛЬНІСТЬ

Трудову діяльність розпочав у 2001 році приватним підприємцем у сфері сільського господарства. З 2004 року і по теперішній час працює генеральним директором ТОВ «Вектор».

ГРОМАДСЬКА ТА ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ

У 2006 р. обраний депутатом Тетіївської районної ради від «Блоку Юлії Тимошенко» у складі якої був головою комісії з питань законності та правопорядку. У тому ж році брав активну участь у діяльності Всеукраїнського руху з вимогою розпуску Верховної Ради V скликання, через незаконно сформовану коаліцію більшості. Учасник протестних акцій «зРаду Геть!» біля Конституційного суду.

Після виборів 2010 року виступав з публічною критикою «Харківських угод» та інших рішень влади, що здають національні інтереси України. Також в 2010 р. входить до групи організаторів підприємницького руху спротиву рішенням влади у Київській області по розробці пропозиції щодо створення податкової системи лояльної до малого та середнього бізнесу.

У 2011 р. організовував чисельні протестні зібрання на підтримку лідера опозиції Юлії Тимошенко у Києві, Київський області та в Харкові.

У серпні 2012 році висунутий та зареєстрований єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції в 96-му окрузі. Зараз проводить зустрічі з виборцями та презентує Програми розвитку територій Київщини (з врахуванням пропозицій від громадян та громадської і експертної думки.

Одружений, має двох доньок. Проживає в м. Києві.