Терлецкий, Юрий Сергеевич

Терлецький Юрій Сергійович
Терлецкий Юрий.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Округ № 184 від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» представляє Юрій Терлецький – лікар Великоолександрівської ЦРЛ.

Людина свідома, енергійна, цілеспрямована, наполеглива у досягненні поставленої мети. На Херсонщину приїхав після закінчення Одеського медінституту в 1988 році. У 1990 році енергійний лікар взяв кредит та відкрив перше у Великоолександрівському районі сучасне молодіжне кафе «Ольвія». У колективі лікарні відразу завоював авторитет завдяки своїм організаторським здібностям та був обраний головою комсомольської організації, а з 1990 року по 2002 рік – головою районного профспілкового комітету.

Гостро піднімав питання перед владою про заробітну плату бартером, неналежне фінансування та матеріально – технічне оснащення лікарні. Зрозумівши, що простому лікареві не добитись справедливості, розпочав свою політичну кар’єру : у 1998 році був обраний депутатом районної ради. У 2002 році – головою Великоолександрівської районної ради.

Треба відзначити, що Юрій Терлецький - це був єдиний керівник району в області, якого влада не «запланувала». На цій відповідальній посаді створював умови для розвитку підприємництва, детінізації економіки і, як наслідок, покращилось фінансування бюджетної галузі: мільйони гривень направлені на об᾿єкти соціальної сфери (ремонти, реконструкцію).

За його ініціативи впроваджені, реалізовані та діють два проекти ПРОООН – європейський розвиток, орієнтований на громаду, та Фонд соціальних інвестицій. Відремонтовані та побудовані мости через річку Інгулець. Газифіковані декілька сіл. Створено єдине вікно для підприємців. Крім того, перебуваючи на посаді керівника району, дав поштовх для розробки кар᾿єрів, але чиновники наверху зупинили їх реалізацію.

Декілька разів був у складі польської делегації Херсонської області, яка вивчала досвід розвитку місцевого самоврядування, після чого утвердилась ідея змінити систему влад в Україні на користь місцевих громад, а не централізованого управління.

Організував виїзд делегації з представників культури на міжнародний фестиваль у Польщі. Займається спортом: волейбол, баскетбол, настільний теніс. Кандидат у майстри спорту з шахів. У 2008 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України; Грамотами обласної та районної рад.

Сьогодні Терлецький Юрій Сергійович – це кандидат, який має практичний досвід управління регіоном у всіх напрямках: економічному, політичному та соціальному. Він високоерудована та освічена особистість, яка власним прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі, правди, справедливості, гуманізму, патріотизму. Має високі організаторські здібності, талант спілкування з людьми, переконливого агітатора: знаходить діалог і порозуміння з працівниками та пенсіонерами округу незалежно від роду діяльності, політичної орієнтації та віросповідання. Отримавши підтримку Об’єднаної опозиції, прийняв рішення йти у депутати Верховної Ради, щоб реалізувати свій потенціал у законотворчій та інших видах діяльності.