Тюленев, Сергей Анатольевич

Тюлєнєв Сергій Анатолійович
Тюленев Сергей.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання по мажоритарному округу.

Офіційна біографія

Тюлєнєв Сергій Анатолійович, народився в 1976 році в місті Цюрупинську. Там же закінчив місцеву середню школу № 2 і обрав для себе професію військового - вступив до Одеського інституту Сухопутних військ, де і здобув кваліфікацію спеціаліста тилу.

П'ятнадцять років віддав службі в Збройних Силах України, на посадах від начальника продовольчої та речової служби до заступника командира частини - начальника тилу комендатури забезпечення штабу Військово-Морських Сил України. Звільнився з військової служби в запас з правом носіння військової форми одягу і оголошенням подяки Командувачем ВМС України. Для нього служба на флоті стала хорошою школою життя, багато пізнав, навчився долати труднощі, правильно вибудовувати відносини з людьми.

Коли почав свою громадську діяльність, зрозумів, що потрібні знання в галузі управління і бізнесу. У 2012 році закінчив навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом. В даний час займає посаду директора департаменту земельних відносин ТОВ «Юридична компанія« Таврійський центр юридичних послуг ». Два роки тому однопартійці обрали Сергія Анатолійовича головою Гагарінської районної партійної організації ВО «Батьківщина». Нині надали йому право балотуватися в народні депутати України по 224 одномандатному окрузі в місті Севастополі.   Разом з сім'єю Сергій Тюлєнєв мешкає в Севастополі. Виховує доньку, сім'я живе за законами православ'я. Совість, порядність і відповідальність завжди притаманні як в сімейних відносинах, так і в справах, якими доводиться займатися в повсякденному житті.

У своїй роботі має намір домагатися того, щоб поставити владу під контроль суспільства шляхом проведення широкомасштабної реформи політичної системи, надання реальної незалежності судовій владі, введення процедури відкликання депутатів, проведення референдумів з важливих питань реформування країни.

На думку Сергія Тюлєнєва, в сфері молодіжної політики необхідно прийняти окрему програму зі створення робочих місць для молоді. На законодавчому рівні затвердити механізми вирішення найбільш важливих проблем молодих людей - освіти, забезпечення житлом, участі у формуванні молодіжної політики України. Для розвитку регіону, він ставить собі за мету - домогтися збільшення субвенцій і дотацій Севастополю з держбюджету за базування Чорноморського флоту РФ. Сприяти передачі в комунальну власність Севастополя частини земель, які не використовуються за прямим призначенням Міністерством оборони Росії.

На його переконання, Севастополь був і повинен залишатися головною військово-морською базою українського флоту. До того ж, вкрай важливо сприяти підвищенню авторитету служби у Військово-Морських Силах України, шляхом значного підвищення соціального захисту військових моряків. Особливим пунктом своєї програми Сергій Тюлєнєв вважає необхідність розвивати і зберігати культурні надбання Севастополя - сприяти включенню Національного заповідника «Херсонес Таврійський» в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сергій Тюлєнєв вдячний севастопольцям, які висунули його кандидатом у депутати Верховної Ради України по мажоритарному округу: «Для мене - це честь. Скажу, що я знаю проблеми свого регіону, бачу шляхи їх вирішення, і докладу всі свої зусилля для того щоб Севастополь став розвинутим економічним і туристичним центром Причорномор'я. За кого севастопольці віддадуть свої голоси, кого оберуть своїм представником у законодавчий орган країни - це їх рішення. Я підтримаю будь-який вільний і законний вибір своїх співгромадян. Люди мають право вирішувати, як їм жити далі, головне щоб це була їхня воля, а не нав'язане рішення із зовні. Бути вільними або жити, стоячи на колінах, це залежить від кожного громадянина України».