Урсуленко, Алексей Анатольевич

Урсуленко Олексій Анатолійович
Урсуленко Алексей.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Олексій народився у 1968 у с. Олександрівка Олександрійського р-ну Кіровоградської обл., з 1970 р. мешкає в Херсоні. Навчався біології та основам сільського господарства в Херсонському педагогічному інституті, маркетингу - в Міжрегіональному інституті бізнесу, у Міжнародному інституті менеджменту в м.Києві вивчав управління бізнесом.

З 1995 року Олексій Урсуленко - успішний підприємець, власник підприємства по виробництву хліба і кондитерських виробів з цільнозмеленого зерна, полуфабрикатів, а також сільськогосподарського підприємства «ОСА-2», відомих торгових марок «Оса» і «Коло».

Підприємства Урсуленка О.А. забезпечують постійною роботою понад 750 осіб, щорічно збільшуючи кількість робочих місць. Як підприємець зі значним практичним досвідом, виступає за значну лібералізацію умов діяльності малого і середнього бізнесу для збільшення самозайнятості населення, утворення нових робочих місць, захисту працюючих від бідності, соціалізацію банківської діяльності.

Олексій Урсуленко позапартійний, депутат, член бюджетної комісії Херсонської міської ради.

Поза тим, Олексій 16 років поспіль займається активною громадською діяльністю, заснував об’єднання «За майбутнє Херсона», постійно опікується розвитком дитячого та професійного спорту, підтримує розвиток на Херсонщині художньої та спортивної гімнастики, тенісу, гандболу, баскетболу, академічної греблі, член ради спортивного товариства «Динамо», підтримує та пропагує здоровий спосіб життя як запоруку здоров'я людини і суспільства в цілому, збереження довкілля, підтримання чесних економічних відносин та забезпечення соціальної справедливості. Володіючи кількома іноземними мовами, переклав з німецької книгу професора Карла фон Коєбера "Полноценное питание", яка безперечно допоможе людям та суспільству в цілому зберегти здоров'я і життя.

Розуміючи, що на стадії становлення держави лише меценати можуть допомогти народу у відновленні культурної та історичної спадщини, Олексій систематично та за власної ініціативи проводить роботу з відновлення культурних традицій краю, підтримуючи Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», фестиваль «Крок у майбутнє», конкурси студентських наукових робіт з вирішення основних проблем міста, обласний краєзнавчий музей з відновлення історичної спадщини Херсонщини, сприяв виданню журналу «Літопис Херсонщини», збірок творів херсонських письменників, проектів художнього ансамблю танцю «Едельвейс» та «Підтримай талант» з розвитку дитячої творчості, багаторічно підтримує екологічні проекти, відстояв з командою однодумців не єдину зелену зону Херсону.

Протягом майже десяти років Олексій Урсуленко опікується соціальними проблемами, відпочинком та здоров’ям херсонців, підтримуючи дитбудинок «Теремок», школу-інтернат ім.Т.Г.Шевченко, обласний притулок для дітей, раду ветеранів ВОВ, дитячо-сімейні табори, Херсонський Клуб «За здоровий спосіб життя», обласну організацію Червоного хреста. Спільно з обласним Фондом Милосердя та здоров’я у рамках проекту «Добра справа» придбав для хірургічного відділення Херсонського обласного протитуберкульозного диспансеру наркозно-дихальний апарат для складних операцій «Фаза-8».

Переймаючись відродженням духовності, Олексій приділяє значну увагу відновленню храмів Херсонщини. Нагороджений орденом преподобного Агапіта Печерського за участь у будівництві храму Касперовської Божої матері.

За багаторічну сумлінну бездоганну працю, вагомий особистий внесок у розвиток галузі харчової промисловості та розробку державних нормативних документів О.Урсуленко має більше двох десятків державних та європейських нагород і відзнак, серед яких Почесна грамота та Знак пошани Міністерства аграрної політики України, нагороди за вагомий внесок в реалізацію державної політики у сфері захисту прав споживачів, активну участь у благодійних акціях і добрих справах з розвитку міста, якісне виконання депутатських повноважень, порядність і порядок у сфері сплати податків.

Олексій – прихильник, активний пропагувач здорового способу життя, оздоровлення екології, економіки, правової системи, родинних цінностей в українському суспільстві.

Перебуває в шлюбі понад 20 років, дружина Олена - партнер по життю і в усіх справах, громадська діячка, син Владислав - студент.