Ярема, Ростислав Тарасович

Ярема Ростислав Тарасович
Ярема Ростислав.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Народився 6 вересня 1962 року в селі Воля Висоцька Нестерівського району Львівської області в родині сільських вчителів.

Ростислав Тарасович отримавши диплом технолога-будівельника два роки проходив військову службу у лавах Радянської Армії, після якої закінчив Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». Другу вищу освіту отримав при Харківському національному економічному університеті (спеціаліст з фінансів). Не зупиняючись на досягнутому успішно завершує навчання в Національній академії державного управління при Президентові України на факультеті суспільно-політичного розвитку, отримавши третю вищу освіту.

Трудову діяльність розпочав у 18 років з каменяра-монтажника в тресті «Кам’янець-Подільськпромбуд». Згодом обіймав посади інженера – технолога, майстра, виконроба Військової частини.

Маючи багатий досвід роботи на підприємстві, хороші організаторські здібності, працював на посаді директора малого державного підприємства «Професіонал».

Згодом яскраво проявляє себе, як державний управлінець на посаді голови Кам’янець-Подільської РДА. За два роки керівництва районом збільшив дохідну частину бюджету на 20 млн. грн. З відстаючих районів області по соціально-економічному розвитку виводить район на перші місця.

При Яремі вперше піднято питання потужної допомоги дітям-сиротам та багатодітним: куплялись їм будинки, дарувалась оргтехніка, надавалась суттєва матеріальна допомога. В навчальних закладах району поміняно 75% вікон, стовідсотково забезпечено навчальні заклади сучасними комп’ютерними класами, велика увага приділялась позашкільним закладам. Вперше за часів незалежної України в районі введено в експлуатацію п’ять дитячих садочків, територіальний центр для людей похилого віку.

Комунальна сфера району відчула руку господаря: ремонтувались та розчищались взимку дороги, проводились капітальні ремонти шкіл, навчальні заклади переводились на якісніше та сучасніше опалення. Зумів в районі підняти оплату селянину за молоко та збільшити виплати людям за паї. Значну увагу приділив розвитку туристичної галузі в районі.

Свою професійну діяльність Ростислав Тарасович поєднує з активною участю у громадсько-політичному житті. Він депутат Кам’янець-Подільської міської ради трьох скликань.

У 2010 році балотуючись на посаду міського голови, згідно протоколів з дільниць з мокрими печатками, перемагає з значним відривом, але після повторного перерахунку голосів вилучено 2,5 тисячі зіпсованих бюлетенів на його користь і перемогу присуджено кандидату від влади.

Протягом всього свого політичного життя знаходиться в опозиції до влади, вважаючи, що владу на роботу наймає народ, отже, і звітувати влада повинна народу.

Проти Яреми як ймовірного кандидата у депутати до Верховної Ради у 2012 році було порушено дві кримінальні справи за статтями 265 і 366. По цих же статтях засуджено Юрія Луценка та Юлію Тимошенко. Влада не обтяжує себе різноманітністю ідей усунення конкурентів.

Сьогодні Ярема Р. Т. – генеральний директор приватного підприємства «Професіонал-95». Прагматичний та впевнений у собі, продовжує надавати людям посильну допомогу. Задекларував себе як кризовий менеджер.

Одружений. Виховує п’ятеро дітей. Двоє старших навчаються і працюють в Києві. Меншим близнюкам Назару і Захару лише по 5 років, старшому Сергію уже 30. Проживає з сім’єю в місті Кам’янець-Подільський.