ATN Corporation (American Technology Network, Corp.)
Atn.jpg

Загальні відомості

ATN Corporation (American Technology Network, Corp.) — американська компанія, виробник приладів нічного бачення, тепловізорів, біноклів та тактичних ліхтарів зі штаб-квартирою в місті Саус-Сан-Франциско, Каліфорнія, США.

Адреса 1341 San Mateo Ave, South San Francisco, California, 94080, United States

Номер телефону (650) 989-5100

Сайт HTTPS://atncorp.com

Дохід, кількість працівників, активи

У компанії працює близько 350 співробітників. Річний дохід становить $29 млн.

Історія компанії

Компанія ATN була заснована у 1995 році і сьогодні є провідною компанією у галузі технічної оптики. Компанія є розробником цифрової інтелектуальної оптики з роздільною здатністю 4K для роботи вдень та вночі, а також тепловізійної оптики для нічних операцій. Оптика підходить для мисливців, любителів активного відпочинку, військових та правоохоронних органів. У 2018 році ATN з гордістю представила лінійку продуктів 4-го покоління для цифрових систем «день/ніч» та нову лінійку продуктів для теплових систем. Нові лінійки забезпечені ядром Obsidian 4 з подвійним процесором, значно покращеними можливостями обробки зображень та блискавичною продуктивністю. Новий датчик Ultra HD та технологія двоядерного процесора пропонують обчислювальну потужність, що забезпечує якість зображення без втрати роздільної здатності аж до 10-кратного збільшення. У 2012 році ATN випустила свою першу лінійку монокулярів DNV з базовою технологією Ultra Bright. Матеріали варіюються від титану, алюмінієвих сплавів авіаційної якості до ударостійких пластикових композитів. ATN є одним із найбільших постачальників тепловізорів в Україну. З початку війни в Україні ATN поставило 6900 тепловізійних прицілів, 500 біноклів та 3250 цифрових прицілів день-ніч (це цифровий приціл для роботи вдень, але з додатковою можливістю бачити ще в сутінках). Спонсували постачання фонд «Течія» та деякі донори, які побажали залишитися невідомими. Постачання здійснено безпосередньо на главу Генштабу Збройних сил.
Загальна сума контракту склала близько $13 мільйонів. Вперше за історію криптовалют та ринку товарів військового призначення подібна угода відбулася з оплатою у криптовалюті безпосередньо на виробника.

Заслуги

2011 рік — Бренд року серед виробників приладів нічного бачення (англ. Nightvision Brand of the Year) за версією OpticsPlanet 2011 Brilliance Awards.


Справка: Сайт "Генштаб" не несе відповідальності за посилання на матеріали інших джерел та готовий до оприлюднення інформації з іншою точкою зору