Ізмайлов Никита: различия между версиями
Editor2 (обсуждение | вклад) Нет описания правки |
Editor2 (обсуждение | вклад) |
||
(не показаны 3 промежуточные версии этого же участника) | |||
Строка 15: | Строка 15: | ||
{{Персона | {{Персона | ||
| | | | ||
ФИО = Ізмайлов | ФИО = Никита Ізмайлов | ||
| | | | ||
Фото = Никита_Ізмайлов.jpg | Фото = Никита_Ізмайлов.jpg | ||
Строка 29: | Строка 29: | ||
Упродовж 2009–2012 років працював старшим аудитором компанії KPMG. <br> | Упродовж 2009–2012 років працював старшим аудитором компанії KPMG. <br> | ||
З 2012 по 2016 рік — фінансовий директор групи PMBL (Parimatch). <br> | З 2012 по 2016 рік — фінансовий директор групи PMBL (Parimatch). <br> | ||
З 2016 — акціонер PMBL (Parimatch). З | З 2016 — 2023 рік акціонер PMBL (Parimatch). | ||
З 2016 року є власником компанії Eat Easy, виробника здорових напоїв. <br> | |||
У 2018 році Никита Ізмайлов засновує та стає CEO профільногоінвестиційного фінтех-фонду N1, до портфелю якого входить необанк sportbank, TRANSENIX, який використовує технологію Tap to phone та інші технологічні платіжні рішення та стартапи | У 2018 році Никита Ізмайлов засновує та стає CEO профільногоінвестиційного фінтех-фонду N1, до портфелю якого входить необанк sportbank, TRANSENIX, який використовує технологію Tap to phone та інші технологічні платіжні рішення та стартапи. <br> | ||
Одружений, виховує 3 дітей. | Одружений, виховує 3 дітей. | ||
Строка 46: | Строка 46: | ||
У жовтні 2022 року фінтех-фонд N1 у партнерстві з Ukrainian Startup Fund ініціювали інвестиційну програму фінтех-стартапів. Розмір інвестицій у проект складатиме від $50 тис до $1 млн. Для інвестування розглядатимуться проекти на різних стадіях – від робочого рішення, до стабільного бізнесу, який потребує масштабування. <br> | У жовтні 2022 року фінтех-фонд N1 у партнерстві з Ukrainian Startup Fund ініціювали інвестиційну програму фінтех-стартапів. Розмір інвестицій у проект складатиме від $50 тис до $1 млн. Для інвестування розглядатимуться проекти на різних стадіях – від робочого рішення, до стабільного бізнесу, який потребує масштабування. <br> | ||
Також у жовтні 2022 року sportbank, що належить акціонеру букмекерської компанії Паріматч Никиті Ізмайлову, запустив (https://pozitciya.com.ua/96223-akcioner-parimatch-nikita-izmaylov-rasskazal-o-kollaboracii-po-binance.html) спільну акцію для нових клієнтів з криптовалютної біржі Binance. | |||
== Міжнародна діяльність == | == Міжнародна діяльність == |
Текущая версия от 16:02, 16 мая 2023
Никита Ізмайлов |
---|
український інвестор, засновник профільного фінтех- фонду N1, який включає в себе необанк sportbank, платіжну систему Asquad, стартап з технологією Tap to phone Transenix тощо. |
Никита Ізмайлов біографія
Народився 1987 року в місті Миколаєві.
У 2009 закінчив Українську академію банківської справи при Національному Банку України та здобув ступінь магістра зі спеціальності «Бухгалтерський облік та аудит».
Упродовж 2009–2012 років працював старшим аудитором компанії KPMG.
З 2012 по 2016 рік — фінансовий директор групи PMBL (Parimatch).
З 2016 — 2023 рік акціонер PMBL (Parimatch).
З 2016 року є власником компанії Eat Easy, виробника здорових напоїв.
У 2018 році Никита Ізмайлов засновує та стає CEO профільногоінвестиційного фінтех-фонду N1, до портфелю якого входить необанк sportbank, TRANSENIX, який використовує технологію Tap to phone та інші технологічні платіжні рішення та стартапи.
Одружений, виховує 3 дітей.
Бізнес
Никита Ізмайлов є засновником першого профільного fintech-фонду України - N1, який спеціалізується на fintech і суміжних індустріях. У портфелі фонду 7 fintech-компаній, серед яких лідери ринку України і Європи за обсягами транзакцій. У сфері інтересів Фонду – fintech-стартапи і технологічні команди, які мають потенційно прибуткові ідеї та рішення, які легко масштабувати.
Як зазначає Никита Ізмайлов, через війну довелося скоригувати чимало планів та проектів. Так, у червні N1 інвестував півмільйона доларів у фінансово-технічний стартап, який, на думку Ізмайлова, коштував би щонайменше $ 2,5 млн, якби не війна.
Інший проект, на який звернув увагу Ізмайлов, до війни коштував 7 млн доларів, а після вторгнення його ціна впала до $ 1 млн.
Провідний проект, який входить до N1 – необанк sportbank, який передбачає обслуговування клієнтів без фізичних відділень, за допомогою мобільного застосунку.
Станом на листопад 2022 року sportbank має 500 тисяч клієнтів, кредитний портфель на 1 млрд грн, 100 тис. ощадних рахунків на суму близько 100 млн та близько 15 тис. депозитів на понад 100 млн грн.
«sportbank був створений як поєднання сучасних технологій та спорту в усіх його проявах. Головна мета проекту – повсюдна популяризація спорту в країні та підтримка українців в їхньому шляху до занять спортом. Для цього ми пропонуємо кешбек на спортивні товари і послуги у мобільному додатку», - розповідає Никита Ізмайлов.
У жовтні 2022 року фінтех-фонд N1 у партнерстві з Ukrainian Startup Fund ініціювали інвестиційну програму фінтех-стартапів. Розмір інвестицій у проект складатиме від $50 тис до $1 млн. Для інвестування розглядатимуться проекти на різних стадіях – від робочого рішення, до стабільного бізнесу, який потребує масштабування.
Також у жовтні 2022 року sportbank, що належить акціонеру букмекерської компанії Паріматч Никиті Ізмайлову, запустив (https://pozitciya.com.ua/96223-akcioner-parimatch-nikita-izmaylov-rasskazal-o-kollaboracii-po-binance.html) спільну акцію для нових клієнтів з криптовалютної біржі Binance.
Міжнародна діяльність
Никита Ізмайлов як один з провідних фахівців fintech-індустрії часто виступає на міжнародних конференціях та надає коментарі західним виданням. Зокрема, у вересні 2022 року він взяв участь у двох масштабних конференціях з фінтехнологій у Нью-Йорку – Finovate і Salt.
«Finovate має доволі незвичний формат. Половина часу зі сцени демонструють демо-версії продуктів та стартапи. Решта розподіляється по 25% - панелі та презентації успішних проектів.
Цьогорічна конференція була здебільшого присвячена криптовалюті, open banking та digital banks. Що стосується конференції Salt, у ній беруть участь великі інвестори, спрямовані на криптовалюту, харчові та біотехнології, Web 3.0 тощо», - прокоментував Никита Ізмайлов.
Також у коментарі для американського провідного фінансового видання The Wall Street Journal Ізмайлов зазначив, що наразі інтерес до України стримується лише воєнними діями. І одразу після закінчення війни нас чекає бум інвестицій в українські стартапи.
«Західні венчурні фонди наразі тримаються від України здаля, бо для них війна – це великий ризик. З іншого боку, і потенційна нагорода доволі велика. І український бізнес так само зацікавлений у співпраці із зарубіжними інвесторами. Для деяких стартапів залучення іноземних інвестицій має переваги, включаючи часто відносно вищу оцінку, ніж вони отримали б від вітчизняного фонду, більш ретельну перевірку та партнерів, які можуть стати містком до наступних інвесторів пізніше, що і є проблемою для багатьох українських стартапів», - зазначив Никита Ізмайлов.
Освітні програми
У серпні 2022 року компанія Никити Ізмайлова sportbank разом із найбільшою у світі криптобіржою Binance та лідером бігових подій Run Ukraine запустили крипто-освітній проєкт Move-To-Earn для українців. Це освітня платформа, в межах якої організатори роз'яснюють, як працює формат Move-To-Earn.
Як зазначають ініціатори акції, головною метою проекту є підтримати українців під час війни та спонукати їх займатися спортом, паралельно підвищуючи свою обізнаність у сфері криптоінвестицій.
Соціальна відповідальність
У квітні 2022 року дочірня компанія Ізмайлова, sportbank, запустила новий розділ у застосунку — «Благодійність», який складається з декількох українських фондів, що допомагають українській армії та вимушеним переселенцям в межах України. За півроку клієнти sportbank зробили донатів на 5 млн грн. Також для користувачів є доступною функція окремого рахунку Міністерства оборони України та рахунок НБУ на підтримку армії України.
Никита Ізмайлов є одним з головних спонсорів Благодійного фонду U-Hero зі створення мережі лазерних тирів для навчання та тренування військових ЗСУ. Держава ж, за підрахунками ініціаторів проєкту, заощадила на навчанні лише гранатометників близько €32 млн євро. Водночас благодійники витратили на проєкт вже близько $700 тис. і продовжують його розвивати.
Крім того, компанія Паріматч забезпечила різні підрозділи ЗСУ 27 розвідувальними дронами, призначеними для виконання важливих оперативних завдань, на загальну суму у 8 млн грн.
Посилання
https://uk.wikipedia.org/wiki/Никита_Ізмайлов
https://www.wsj.com/articles/ukrainian-startups-secure-funding-even-as-war-endures-11663074002
https://www.officelovin.com/2022/09/a-look-inside-sportbanks-kyiv-office/