Парамонов Денис Юсупович: различия между версиями

 
Строка 39: Строка 39:
[https://news.obozrevatel.com/ukr/society/smk-group-zmogla-adaptuvatisya-do-ninishnih-umov-ta-zapuskae-novi-formati-paramonov.htm Денис Парамонов — про те], як його компанія SMK Group вийшла на європейський ринок :
[https://news.obozrevatel.com/ukr/society/smk-group-zmogla-adaptuvatisya-do-ninishnih-umov-ta-zapuskae-novi-formati-paramonov.htm Денис Парамонов — про те], як його компанія SMK Group вийшла на європейський ринок :
{{Цитата|У травні 2023 року SMK Group запустила роботу м'ясокомбінату в Польщі – це бренд Saltowski. Там працюють як польські громадяни, так і наші українці, яким довелося виїхати з тих регіонів, де відбуваються бойові дії. Виробництво м'ясопродуктів там уже охоплює дві важливі цільові групи – для польського ринку та звичні для наших людей харчові продукти. Ми розуміємо, що понад 7 млн наших громадян виїхали з України за час війни, більша частина з них працює та проживає у Польщі. Це теж цікавий досвід та нові виклики для компанії. Там уже йде зростання з продажу, за обсягом виробництва, у нас великий досвід та товар гідної якості для європейського ринку}}.
{{Цитата|У травні 2023 року SMK Group запустила роботу м'ясокомбінату в Польщі – це бренд Saltowski. Там працюють як польські громадяни, так і наші українці, яким довелося виїхати з тих регіонів, де відбуваються бойові дії. Виробництво м'ясопродуктів там уже охоплює дві важливі цільові групи – для польського ринку та звичні для наших людей харчові продукти. Ми розуміємо, що понад 7 млн наших громадян виїхали з України за час війни, більша частина з них працює та проживає у Польщі. Це теж цікавий досвід та нові виклики для компанії. Там уже йде зростання з продажу, за обсягом виробництва, у нас великий досвід та товар гідної якості для європейського ринку}}.
2020 року заснував [https://paramonovfund.com.ua/ru/pro-fond/ «Благодійний фонд Дениса Парамонова»].


== Громадська діяльність ==
== Громадська діяльність ==

Текущая версия от 15:26, 11 февраля 2025

Парамонов Денис Юсупович
Парамоновдю.jpeg
Український бізнесмен, власник групи компаній SMK Group, співінвестор тижневика «Бізнес-100», член фонду Української ради бізнесу.

Денис Парамонов

Народився 14 вересня 1973 року у Орджонікідзеабаді (нині Вахдат у Таджикистані). З трьох років проживає в Україні.
У 1976 р. переїхав до Запоріжжя.
У 1990 р. після закінчення середньої школи № 70 у Запоріжжі вступив до Харківського технічного університету радіоелектроніки на спеціальність «комп'ютерні та інтелектуальні системи», який закінчив у 1995 р.

Родина

Одружений, виховує двох синів

Оперативна справа

У 2019 році переїхав разом з родиною з Харкова до Києва.

У 1995 р. почав працювати у МПП «Віраж», у 1996—2000 рр. обіймав там посаду заступника комерційного директора.

У 2000 р. заснував ковбасний цех у харківському мікрорайоні «Салтівка». У 2003 його було перейменовано на «Салтівський м'ясокомбінат». У 2007 році підприємство увійшло до п'ятірки найбільших виробників ковбас і м'ясних виробів в Україні.

У 2002 р. заснував свинокомплекс на 24 тисячі голів у смт Нова Водолага на Харківщині (фермерське господарство «Світанок»). Інвестував у вирощування волоського горіха Харківській області.

У 2006 році придбав Богодухівський, 2007 — Бердянський м'ясокомбінат.

У 2007 р. заснував групу компаній SMK Group, яка об'єднала Салтівський, Бердянський та Богодухівський м'ясокомбінати, агрофірму «Світанок» та 650 магазинів компанії.

У 2019 році SMK Group розширюється — придбано активи Білоцерківського м’ясокомбінату. Після вливання інвестицій у це підприємство воно стало сучасним м’ясокомбінатом, отримавши назву «Київський». У 2020 р. заснував онлайн-супермаркет «Cooker» Близькість до покупця — одна з фішок компанії Дениса Парамонова. Саме тому свого часу було вирішено по усій країні відкривати фірмові точки продажу продукції м'ясокомбінатів групи. Так, наприклад, з'явились магазини від «Салтівського м'ясокомбінату» та «Київського м'ясокомбінату». Окремо стрімко розвивається мережа магазинів «Рулька», де завжди представлена уся лінійка ковбасних виробів та м'ясних делікатесів, що виробляються на усіх м'ясокомбінатах SMK Group.

Компанія Дениса Парамонова контролює увесь цикл м’ясопереробки, адже лише так можна досягти рівня, коли відстежується увесь ланцюг виготовлення продукції. Лише відбірні корми для свиней, що у подальшому гарантує високу якість сировини для ковбасних та делікатесних виробів. Як наслідок — кінцевий покупець отримує продукцію найвищої якості. До речі, у 2023 році SMK Group з’явилась на європейському ринку, відкривши у Польщі м’ясопереробний завод Saltowski. Примітно, що окрім поляків на цьому підприємстві працюють багато українців, які виїхали з України у пошуках кращої долі. У свою чергу продукції групи компаній вже представлена на полицях магазинів у 15 країнах Європейського Союзу, серед яких є Німеччина, Франція Іспанія, Італія, Бельгія та інші держави.

Денис Парамонов — про те, як його компанія SMK Group вийшла на європейський ринок :

30px-Aquote1.png У травні 2023 року SMK Group запустила роботу м'ясокомбінату в Польщі – це бренд Saltowski. Там працюють як польські громадяни, так і наші українці, яким довелося виїхати з тих регіонів, де відбуваються бойові дії. Виробництво м'ясопродуктів там уже охоплює дві важливі цільові групи – для польського ринку та звичні для наших людей харчові продукти. Ми розуміємо, що понад 7 млн наших громадян виїхали з України за час війни, більша частина з них працює та проживає у Польщі. Це теж цікавий досвід та нові виклики для компанії. Там уже йде зростання з продажу, за обсягом виробництва, у нас великий досвід та товар гідної якості для європейського ринку 30px-Aquote2.png

.

Громадська діяльність

З 2003 року підтримує проєкти благоустрою міст, змагання з вільної боротьби, веслування та дитячі турніри з регбі.

2020 року заснував «Благодійний фонд Дениса Парамонова»., що декларує збереження культурної спадщини, розвиток мистецтва, підтримку освіти, спорту та здоров'я. Найкращих студентів ОНАХТ та НУХТ фонд підтримує іменними стипендіями. Допомагає з реставрацією будівлі Національного літературно-меморіального музею Сковороди. 2020 року фонд почав співпрацю з Харківським академічним театром опери і балету, ставши спонсором шоу-балету «Спартак».

З початком пандемії коронавірусної хвороби надає допомогу Зміївській, Мелітопольській та Богодухівській лікарням.[1]

24 лютого 2022 року стало новим етапом у діяльності Фонду Дениса Парамонова. Багато людей опинилися буквально на межі виживання, а тим більше у деокупованих районах. Фонд почав допомагати таким жителям, а згодом була створена програма «СВОЇ», в рамках якої допомогу отримали понад 16 тисяч родин з понад 100 населених пунктів здебільшого на деокупованих територіях.

З 2023 року завдяки Фонду розпочалось видавництво книжок про відомих на увесь світ українців. Наприклад, одразу трьома мовами — українською, польською та англійською — було видано книгу «Дорогами Сковороди. Слобідська Україна», а згодом світ побачила книга «Григорій Квітка-Основ'яненко: від Основи до Харкова». Було також видано дитячу розмальовку «Фортеці Слобідської України». Для популяризації філософа Сковороди та драматурга Григорія Квітки-Основ'яненка понад 5 тис. книг про них, що видав Фонд, були подаровані читальням країни в рамках програми «100 книг для 100 бібліотек України». Багато сил та ресурсів Фонд вкладає у програму «ЗДОРОВІ», завдяки якій вже понад 650 лікарень з усієї України отримали різноманітне дороговартісне обладнання та оснащення. Йдеться, зокрема, про прилади для скринінгу слуху діткам, фетальні монітори для акушерських потреб, надсучасні операційні столи, портативні УЗД-датчики, стоматологічні компресори, спеціальні системи для спостерження за пацієнтами та ендоскопічні монітори та камери.

Денис Парамонов та SMK Group відгукнулись на прохання керівництва Інституту серця, якому потрібне було дороговартісне обладнання, що коштує майже 5 млн грн. Йдеться про ендоскопічні апарати для діагностики пацієнтів перед важкими операціями з пересадки серця, печінки чи нирок. Тож було виділено майже 5 млн грн на придбання потрібного обладнання. На початку липня 2024 року після того, як у столичному «Охматдиті» сталась трагедія, Денис Парамонов та SMK Group виділили 1 млн грн на відновлення дитячої лікарні. В листопаді 2024 року Благодійний фонд запустив програму безкоштовного навчання тактичній медицині. Проєкт сертифікований, розрахований як на людей критичних професій, так і на пересічних громадян.

Денис Парамонов — про те, чим є бізнес під час війни — викликом чи можливостями:

30px-Aquote1.png Це безумовно виклик, а якщо вистояв і впорався, то і можливості. В перші дні повномасштабного вторгнення ми керували заводами буквально в ручному режимі. Від доставляння людей до запуску технологічного процесу. Постійно зникало світло, вода. Розробляли план привозу співробітників на роботу, шукали автівки, бензин, безпечні шляхи доїзду. Кожної миті це був виклик і шалена відповідальність. Салтівський м’ясокомбінат знаходився в одній з найгарячіших точок Харкова. Ситуація на Київському у Білій Церкві теж була далекою від стабільності. Але ми змогли. В перші дні повномасштабного вторгнення тільки СМК виготовляв 20 тонн м’ясної продукції за цикл – це в прямому сенсі рятувало людей від голоду. Ми, де могли, відкривали магазини, бувало, що роздавали продукцію прямо з автівок, — під дверми комбінату постійно збиралися люди. До слова тоді ж ми відновили виробництво хліба 30px-Aquote2.png

.




Справка: Сайт "Генштаб" не несет ответственности за ссылки на материалы других источников и готов к обнародованию информации с иной точкой зрения