imported>Redaktor2
Нет описания правки
imported>Redaktor2
Нет описания правки
 
(не показано 12 промежуточных версий 2 участников)
Строка 3: Строка 3:
ФИО = Андрій Волков
ФИО = Андрій Волков
|
|
Фото = Волков.jpeg
Фото = вулф.jpeg
|
|
Данные = Український фінансист
Данные = Український фінансист
Строка 11: Строка 11:




[[Category:Персоны]] [[Category:Бизнесмены]]  
[[Category:Персоны]] [[Category:Бизнесмены]] [[Category:Банкиры]]
= Андрій Волков =
 
== Особиста справа ==  
== Особиста справа ==  
Народився 27 лютого 1976 року в Одесі. З кінця 1990-х років мешкає в Києві.  
Народився 27 лютого 1976 року в Одесі. З початку 2000-х років мешкає в Києві.  
 
===Освіта===
===Освіта===
*Закінчив середню школу №24 в Одесі, а далі – Одеський державний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка». Має магістерську ступінь.  
*Закінчив середню школу в Одесі, а далі – Одеський державний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка». Має магістерську ступінь.  
*У 2002 році склав кваліфікаційний іспит міжнародної асоціації ризик-менеджерів Global Association of Risk Professionals (GARP). Має сертифікат фахівця з управління фінансовими ризиками (Financial Risk Manager – FRM).  
*У 2002 році склав кваліфікаційний іспит міжнародної асоціації ризик-менеджерів Global Association of Risk Professionals (GARP). Має сертифікат фахівця з управління фінансовими ризиками (Financial Risk Manager – FRM).  
*У 2003 році Андрій Волков отримав сертифікат на право здійснювати професійну діяльність з цінними паперами в Україні за напрямком «Депозитарна діяльність».
*У 2003 році Андрій Волков отримав сертифікат на право здійснювати професійну діяльність з цінними паперами в Україні за напрямком «Депозитарна діяльність».
===Родина===
 
Одружений. Виховує двох дітей.
== Оперативне досьє  ==
== Оперативне досьє  ==
Андрій Волков – відомий український фінансист, який останній час найчастіше згадується ЗМІ через діяльність компанії «Інвестохіллс Веста». Проте його кар’єра розпочалась задовго до створення цього бізнесу.
Андрій Волков – відомий український фінансист, який останній час найчастіше згадується ЗМІ через діяльність фінансової компанії «Інвестохіллс Веста». Проте його кар’єра розпочалась задовго до створення цього бізнесу.  
 
Ще під час навчання в університеті Андрій Волков ([https://file.liga.net/persons/volkov-andrey Андрей Волков]) уже почав працювати. При чому першим його місцем роботи у 1997 році одразу стала велика міжнародна аудиторська компанія зі списку «Великої четвірки». Перші професійні кроки Волков зробив на позиції консультанта з банківського менеджменту PricewaterhouseCoopers.
Андрій Волков почав свою професійну кар'єру ще в студентські роки. У 1996 році він, паралельно з навчанням, надійшов на роботу в Одеську обласну Державну Адміністрацію в Департамент зовнішніх економічних зв'язків на посаду спеціаліста. А у 1997 вступив на роботу в одну з провідних світових аудиторських і консалтингових компаній PricewaterhouseCoopers на посаду консультанта з банківського менеджменту і пропрацював там два наступних роки.


Слід зазначити, що серед перших проектів Андрія Вікторовича Волкова – впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для Національного банку України.
Слід зазначити, що серед перших проектів Андрія Вікторовича Волкова – впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для Національного банку України.


Через два роки, у 1999 р., Андрій Волков залишив посаду в PwC, а вже у 2000 році, як старший консультант, приєднався до команди ING IGA – однієї з компаній групи ING (Нідерланди).
З 2000 року Андрій Волков приєднався до компанії ING IGA (підрозділ групи голландського банку ING) в якості заступника керівника проекту і консультував банки в області управління ризиками, фінансів, зміни операційних процедур.
 
У 2001 році обіймав посаду заступника керівника проекту з реструктуризації в Ощадбанку. В компетенції Андрія Волкова був контроль за управлінням ризиками, фінансами та оновленням операційних процедур.
 
У тому ж 2001 році [http://politrada.com/dossier/Andrej-Viktorovich-Volkov/ Андрій Волков] почав співпрацювати з «Альфа-банк Україна» на позиції керівника відділу з управління ризиками. Всього лише два роки знадобилося Волкову, щоб стати членом Правління банку, а потім ще кілька місяців аби отримати посаду заступника голови правління.
 
З 2006 по 2009 Андрій Волков був головою правління «Альфа-банку Україна». При цьому паралельно обіймав позицію голови ради директорів компанії «Альфа Страхування».
 
У 2009 році Волков Андрій Вікторович пішов з «Альфа-банку Україна» і відкрив власну справу – фінансову компанію «Інвестохіллс Веста» з фокусом на роботі з проблемними кредитами. Фінансовий бутик, а саме так позиціонує себе компанія, одразу голосно заявила про себе угодою з «УкрСибБанком»: Андрій Волков викупив портфель проблемних іпотечних кредитів, що мали загальну вартість активів понад $650 млн. Така сума на той час стала рекордною для українського ринку проблемних кредитів.
 
З 2018 року «Інвестохіллс Веста» Андрія Волкова активно скуповує проблемні боргові зобов'язання за кредитами на аукціонах Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Відомо, що за перший рік компанія придбала у ФГВФО активів на понад 4 млрд. грн. Вже наступного 2019 року «Інвестохіллс Веста» викупила більше половини всіх проданих ФГВФО активів. Серед найкрупніших придбань – активи збанкрутілих банків «Фінанси і кредит» та «Дельта Банку». Загальна вартість придбань – близько 1 млрд грн.
 
Сьогодні (станом на 2020 рік) [https://www.slovoidilo.ua/persony/volkov-andrii-viktorovych Андрій Волков] разом з партнерами зробив «Інвестохіллс Веста» ключовим гравцем українського ринку проблемних кредитів. З офіційних джерел відомо, що в компанії працює близько 400 осіб – переважно фахівці з юриспруденції, економіки та фінансів. «Інвестохіллс Веста» має портфель активів більше 65 млрд грн.
У 2020 році за ініціативою Андрія Волкова був відкритий фонд «Інвестохіллс Хеліантус» на $100 млн.
Його головне завдання – інвестування ресурсів європейських та американських фондів в український ринок проблемних кредитів. Організація «Інвестохіллс Веста», яку заснував Андрій Волков, забезпечує повний комплекс професійних послуг із викупу й стягнення проблемної заборгованості, ведення судово-претензійної роботи, зберігання й управління проблемними та заставними активами. За розрахунками фахівців, після врегулювання питань з проблемними заборгованостями, активи стануть привабливими для іноземних інвесторів і дозволять залучити в українську економіку ще більше коштів.
 
У червні 2020 року ЗМІ повідомляли, що відбулась перша емісія акцій фонду обсягом 1 млрд грн. Емісія була узгоджена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.
19 серпня 2020 року була зареєстрована перша операція фонду. В інтересах «Інвестохіллс Хеліантус» були придбані проблемні активи «ВТБ», «Родовід», «Фінансова ініціатива», які мали загальну вартість 1,314 млрд гривень.


Окрім роботи в «Інвестохіллс Веста» Андрій Волков обіймає посаду голови Наглядової ради Страхової компанії British Auto Club.
У 2001 році [http://politrada.com/dossier/Andrej-Viktorovich-Volkov/ Андрій Волков] почав співпрацювати з «Альфа-банк Україна» на позиції керівника відділу з управління ризиками. Всього лише два роки знадобилося Волкову, щоб стати членом Правління банку, а потім ще кілька місяців аби отримати посаду заступника голови правління.  


==ФК "Інвестохіллс Веста" та "Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС"==
З 2006 по 2009 Андрій Волков був головою правління «Альфа-банк Україна». При цьому паралельно обіймав позицію голови наглядової ради директорів компанії «Альфа Страхування».
[[Файл:Волк2.jpg|thumb|right|200px]]
У 2009 році Андрій Волков заснував фінансову групу "Інвестохіллс Веста", фінансовий бутік, що спеціалізується на операціях з проблемними активами. За 10 років "Інвестохіллс Веста" перетворилася на найбільшого оператора українського ділового ринку проблемної кредитної заборгованості та операцій з проблемними активами. "Інвестохіллс Веста" об'єднала професіоналів з області права, економіки, фінансів. Портфель активів перевищує 65 млрд. гривень, в чисельність персоналу - 400 осіб.


У 2011 році ФК "Інвестохіллс Веста" Андрія Волкова купила у "Укрсиббанку" портфель проблемних іпотек на загальну суму 650 мільйонів доларів. Раніше в історії України не було таких угод на подібну суму, це свого роду рекорд.
У 2009 році Волков Андрій Вікторович пішов з «Альфа-банку Україна» щоб почати власний бізнес. Він заснував інвестиційну компанію «Інвестохіллс» з фокусом на роботі з проблемними кредитами. «Інвестохіллс» одразу голосно заявила про себе угодою з «УкрСибБанком» у 2012 році, придбавши портфель проблемних іпотек на загальну суму 650 мільйонів доларів. На той час це була перша подібна угода з продажу іпотечного портфеля з рекордною сумою інвестицій, що і до сьогодні залишається найбільшою угодою в історії України.


У 2018 році компанія купила проблемні кредити у Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на загальну суму понад 4 млрд. Гривень. І вже в 2019 році стала покупцем понад 50% усієї проблемної заборгованості на аукціонах ФГВФО. Були викуплені проблемні кредити банків "Фінанси та кредит", а також "Дельта Банку", загальна сума склала майже мільярд гривень.
З 2018 року «Інвестохіллс» Андрія Волкова активно скуповує проблемні боргові зобов'язання за кредитами на аукціонах Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Відомо, що за перший рік компанія придбала у ФГВФО активів на понад 4 млрд. грн. Вже наступного 2019 року «Інвестохіллс» викупила більше половини всіх проданих ФГВФО активів. Серед найкрупніших придбань – активи збанкрутілих банків «Фінанси і кредит» та «Дельта Банку». Загальна вартість інвестицій – близько 1 млрд грн.


У 2020 році компанія "Інвестохіллс Веста" Андрія Волкова створює фонд "Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС" на $ 100 млн для інвестування коштів фондів з ЄС і США в український ринок проблемних боргів.
Сьогодні (станом на 2020 рік) [https://www.slovoidilo.ua/persony/volkov-andrii-viktorovych Андрій Волков] разом з партнерами зробив групу компаній «Інвестохіллс» ключовим гравцем українського ринку проблемних кредитів. З офіційних джерел відомо, що в компанії працює близько 400 осіб – переважно фахівці з юриспруденції, економіки та фінансів. Компанія «Інвестохіллс Веста» має портфель активів більше 65 млрд грн.


Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку погодила першу емісію акцій фонду на 1 млрд. Гривень, яка вже повністю розподілена серед всіх інвесторів фонду.
У 2020 році за ініціативою Андрія Волкова був відкритий перший в історії України міжнародний фонд зі спеціалізацією на інвестиціях в проблемні активи - Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС із запланованим обсягом інвестицій в розмірі 100 млн.дол. Його головне завдання – інвестування ресурсів європейських та американських фондів в український ринок проблемних кредитів. Інвестиційна компанія «Інвестохіллс», яку заснував Андрій Волков, забезпечує повний комплекс професійних послуг із викупу й стягненню проблемної заборгованості, ведення судово-претензійної роботи, зберігання й управління проблемними та заставними активами. За розрахунками фахівців, після врегулювання питань з проблемними заборгованостями, активи стануть привабливими для іноземних інвесторів і дозволять залучити в українську економіку ще більше коштів.


"Інвестохіллс Веста" представлятиме інтереси іноземних інвесторів в Україні, а також буде керувати діяльністю інвестиційного фонду "Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС". Інвестори зможуть отримати консалтинг і професійні послуги в області викупу і стягнення проблемної заборгованості, зберігання і управління заставними активами, здійснення судово-претензійної роботи. Після врегулювання заборгованості багато проблемні активи отримують статус привабливих з точки зору інвестування в них коштів як від українського, так і міжнародного бізнесу. Це бізнес-активи з уже чистою історією та репутацією.
У червні 2020 року ЗМІ повідомляли, що відбулась перша емісія акцій фонду обсягом 1 млрд грн. Емісія була узгоджена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.  


В кінці літа 2020 року "Інвестохіллс Веста" купила проблемні активи таких банків, як "ВТБ", "Родовід", "Фінансова ініціатива" у ФГВФО на загальну суму 1, 314 млрд. Гривень. Операція була закрита в інтересах фонду "Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС".
19 серпня 2020 року була зареєстрована перша операція фонду. В інтересах «Інвестохіллс Хеліантус» дочірньої фінансовою компанією «Інвестохіллс Веста» були придбані проблемні активи «ВТБ», «Родовід», «Фінансова ініціатива», які мали загальну вартість 1, 314 млрд. гривень.


{{Источники}}
{{Источники}}

Текущая версия от 13:05, 21 декабря 2020

Андрій Волков
Вулф.jpeg
Український фінансист

Андрій Волков

Особиста справа

Народився 27 лютого 1976 року в Одесі. З початку 2000-х років мешкає в Києві.

Освіта

  • Закінчив середню школу в Одесі, а далі – Одеський державний університет за спеціальністю «Міжнародна економіка». Має магістерську ступінь.
  • У 2002 році склав кваліфікаційний іспит міжнародної асоціації ризик-менеджерів Global Association of Risk Professionals (GARP). Має сертифікат фахівця з управління фінансовими ризиками (Financial Risk Manager – FRM).
  • У 2003 році Андрій Волков отримав сертифікат на право здійснювати професійну діяльність з цінними паперами в Україні за напрямком «Депозитарна діяльність».

Оперативне досьє

Андрій Волков – відомий український фінансист, який останній час найчастіше згадується ЗМІ через діяльність фінансової компанії «Інвестохіллс Веста». Проте його кар’єра розпочалась задовго до створення цього бізнесу.

Андрій Волков почав свою професійну кар'єру ще в студентські роки. У 1996 році він, паралельно з навчанням, надійшов на роботу в Одеську обласну Державну Адміністрацію в Департамент зовнішніх економічних зв'язків на посаду спеціаліста. А у 1997 вступив на роботу в одну з провідних світових аудиторських і консалтингових компаній PricewaterhouseCoopers на посаду консультанта з банківського менеджменту і пропрацював там два наступних роки.

Слід зазначити, що серед перших проектів Андрія Вікторовича Волкова – впровадження міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для Національного банку України.

З 2000 року Андрій Волков приєднався до компанії ING IGA (підрозділ групи голландського банку ING) в якості заступника керівника проекту і консультував банки в області управління ризиками, фінансів, зміни операційних процедур.

У 2001 році Андрій Волков почав співпрацювати з «Альфа-банк Україна» на позиції керівника відділу з управління ризиками. Всього лише два роки знадобилося Волкову, щоб стати членом Правління банку, а потім ще кілька місяців аби отримати посаду заступника голови правління.

З 2006 по 2009 Андрій Волков був головою правління «Альфа-банк Україна». При цьому паралельно обіймав позицію голови наглядової ради директорів компанії «Альфа Страхування».

У 2009 році Волков Андрій Вікторович пішов з «Альфа-банку Україна» щоб почати власний бізнес. Він заснував інвестиційну компанію «Інвестохіллс» з фокусом на роботі з проблемними кредитами. «Інвестохіллс» одразу голосно заявила про себе угодою з «УкрСибБанком» у 2012 році, придбавши портфель проблемних іпотек на загальну суму 650 мільйонів доларів. На той час це була перша подібна угода з продажу іпотечного портфеля з рекордною сумою інвестицій, що і до сьогодні залишається найбільшою угодою в історії України.

З 2018 року «Інвестохіллс» Андрія Волкова активно скуповує проблемні боргові зобов'язання за кредитами на аукціонах Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Відомо, що за перший рік компанія придбала у ФГВФО активів на понад 4 млрд. грн. Вже наступного 2019 року «Інвестохіллс» викупила більше половини всіх проданих ФГВФО активів. Серед найкрупніших придбань – активи збанкрутілих банків «Фінанси і кредит» та «Дельта Банку». Загальна вартість інвестицій – близько 1 млрд грн.

Сьогодні (станом на 2020 рік) Андрій Волков разом з партнерами зробив групу компаній «Інвестохіллс» ключовим гравцем українського ринку проблемних кредитів. З офіційних джерел відомо, що в компанії працює близько 400 осіб – переважно фахівці з юриспруденції, економіки та фінансів. Компанія «Інвестохіллс Веста» має портфель активів більше 65 млрд грн.

У 2020 році за ініціативою Андрія Волкова був відкритий перший в історії України міжнародний фонд зі спеціалізацією на інвестиціях в проблемні активи - Інвестохіллс ХЕЛІАНТУС із запланованим обсягом інвестицій в розмірі 100 млн.дол. Його головне завдання – інвестування ресурсів європейських та американських фондів в український ринок проблемних кредитів. Інвестиційна компанія «Інвестохіллс», яку заснував Андрій Волков, забезпечує повний комплекс професійних послуг із викупу й стягненню проблемної заборгованості, ведення судово-претензійної роботи, зберігання й управління проблемними та заставними активами. За розрахунками фахівців, після врегулювання питань з проблемними заборгованостями, активи стануть привабливими для іноземних інвесторів і дозволять залучити в українську економіку ще більше коштів.

У червні 2020 року ЗМІ повідомляли, що відбулась перша емісія акцій фонду обсягом 1 млрд грн. Емісія була узгоджена Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

19 серпня 2020 року була зареєстрована перша операція фонду. В інтересах «Інвестохіллс Хеліантус» дочірньої фінансовою компанією «Інвестохіллс Веста» були придбані проблемні активи «ВТБ», «Родовід», «Фінансова ініціатива», які мали загальну вартість 1, 314 млрд. гривень.



Справка: Сайт "Генштаб" не несет ответственности за ссылки на материалы других источников и готов к обнародованию информации с иной точкой зрения