Бондарев, Виктор Леонидович

Revision as of 12:13, 9 August 2012 by imported>Colonel
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Бондарєв Віктор Леонідович
Бондарев Виктор.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання, Герой України

Офіційна біографія

Бондарєв Віктор Леонідович народився у селі Картушине Антрацитівського району Луганської області 15 квітня 1958 року в сім’ї шахтарів.

З дитинства мріяв стати шахтарем. Дитячі роки пройшли у селищі Ясенівському, куди батьки переїхали незабаром після його народження. З 1965 по 1975 роки навчався у Ясенівській середній школі №1. З 1976 по 1978 роки проходив строкову військову службу.

Трудовий шлях Віктора Бондарєва розпочався у 1978 році на шахті ім. М.В. Фрунзе Державного підприємства «Ровенькиантрацит» підземним гірничим робочим. Через рік перейшов на шахту ім. В.В.Вахрушева, цього ж підприємства, якій присвятив більше 30 років. Пройшов шлях від гірничого робочого очисного забою до начальника передової дільниці №3 з видобутку вугілля.

В 1986 році без відриву від виробництва закінчив Ровеньківський гірничий технікум за фахом «Підземна розробка вугільних родовищ». З 1987 року почав працювати на керівних посадах, а саме: підземний гірничий майстер, помічник начальника дільниці, заступник начальника дільниці. А з 2000 року – начальник добувної дільниці.

Працюючи, Віктор Леонідович Бондарєв показав себе як грамотний та відповідальний керівник, справжній професіонал гірничої справи, цілеспрямована та працьовита людина. За трудові досягнення він був нагороджений Знаком «Шахтарська Доблесть» трьох ступенів. Його беззаперечним талантом є вміння вести за собою колектив. Шахтарі з повагою називали Віктора Леонідовича «батя» і знали, що керівник хоч і суворий, але справедливий.

З 2004 року та протягом трьох років колектив Віктора Бондарєва ставив трудові рекорди, темпи видобутку зростали. Свій перший мільйон тонн «чорного золота» дільниця №3 шахти ім. В.В. Вахрушева видала на-гора у грудні 2004 року з однієї лави. Ця трудова перемога тільки розпочала досягнення колективу. Другий мільйон добули у 2005 році, третій – 12 серпня 2006 року . 2006 рік став тріумфальним для колектива дільниці №3 шахти ім. В.В. Вахрушева Державного підприємства «Ровенькиантрацит» вже до кінця календарного року було видобуто один мільйон вісімсот тисяч тонн антрацита – показники небачені у шахтарському місті. Об’єм гірничих виробіток склав 210 метрів, середньодобова добич досягла 5000 тонн вугілля. Це в масштабах всього Донбасу – абсолютний рекорд. Саме цей подвиг щоденної праці у 2006 році став підставою для високої державної нагороди – Зірки Героя України з врученням Ордена Держави.

З 2010 року Віктор Леонідович Бондарєв на заслуженому відпочинку.

Член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» з травня 2012 року.

Одружений. Жінка Бондарєва Олена Іванівна. Має сина Романа та доньку Тетяну.