Гончарский, Иван Львович

Revision as of 09:19, 11 January 2019 by imported>Redaktor2
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Гончарський Іван Львович
Гончарский Иван.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання №186 от Батьківщини

Офіційна біографія

Вчений агроном. Магістр державного управління. Нагороджений орденами святого Апостола Андрія Первозваного, Миколи Чудотворця, Козацької слави, медалями: "Захисник Вітчизни", "20 років виведення військ з Афганістану", "За звитягу" та Почесним знаком ТСОУ України.

Гончарський Іван Львович - у минулому випускник Скадовського радгоспу-технікуму (1980 р.), у 1987 р. закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут, а в 2008 р. - Національну академію державного управління при Президентові України. Має фахову освіту вченого агронома та магістра державного управління. Але не зупиняється на досягнутому, постійно опановує нові знання і на даний час, не дивлячись на зайнятість та поважний вік, навчається в аспірантурі.

Впродовж 40-річної трудової діяльності на всіх посадах показав себе як досвідчений керівник, талановитий організатор і висококваліфікований спеціаліст, про що свідчать численні нагороди і подяки господарських і державних органів управління, а саме: орден святого Апостола Андрія Первозваного , орден Миколи Чудотворця, орден Козацької слави ; медалі - "Захисник Вітчизни" , "20 років виведення військ з Афганістану" , "За звитягу", Почесний знак ТСОУ України (2011 р.).

Протягом останніх 26 років працював на керівних посадах, зокрема очолював Красненську сільську раду народних депутатів, обирався заступником голови Скадовської районної ради, працював заступником голови правління ЗАТ"Скадовськагрошляхбуд", директором Скадовського СТК ТСОУ а передостаннє місце роботи - голова Скадовської районної державної адміністрації.

Особливий талант керівника і організатора І.Л. Гончарського проявився на посаді директора Скадовського технікуму ДВНЗ ХДАУ, куди він був обраний за конкурсом у 2008 р. Завдяки своїй невтомній праці, невичерпній енергії, вмінню досягати поставлених цілей зумів змінити стратегію розвитку Скадовського технікуму і згуртувати педагогічний колектив на ефективне розв'язання сучасних освітянських проблем.

Під керівництвом І.Л. Гончарського, Скадовський технікум суттєво змінив свій зовнішній вигляд. Значним чином поліпшилася матеріально-технічна база навчального закладу, проведені значні роботи по благоустрою території та створенню належних умов навчання і проживання студентів, що суттєво вплинуло на формування позитивного іміджу технікуму.

За час його керівництва технікумом освоєно близько одного мільйона залучених позабюджетних коштів на розвиток соціальної інфраструктури навчального закладу. За ці кошти було побудовано дві газові котельні, проведено капітальний ремонт системи опалення у навчальних корпусах і гуртожитку, проведена докорінна реконструкція центральної алеї, впорядкована пішохідна територія, введена в експлуатацію сучасна кімната гігієни для студентів, проведені сучасні ремонти і оформлення ряду навчальних кабінетів і лабораторій.

Завдяки цілеспрямованій діяльності І.Л. Гончарського на посаді директора, технікум досяг значних успіхів і визнання за своїми межами. Так, за участь у ювілейній XV міжнародній виставці навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2012" технікум був нагороджений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України Дипломом "За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України", а за участь у щорічній спеціалізованій виставці "Фермер - 2012" - Дипломом "За найкращу презентацію навчального закладу".

Іван Львович Гончарський є ініціатором створення краєзнавчого музею технікуму і селища Антонівка, який нині є одним із кращих серед музеїв вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству аграрної політики та продовольства України.

Усе це позитивно вплинуло на результативність навчально-виховного процесу, що полягає у суттєвому підвищенню показників успішності і якості знань студентів, навчальної і виробничої дисципліни, збереженню контингенту студентів та стабільності персоналу навчального закладу.

Поряд з основною діяльністю І.Л. Гончарський виконує значну громадську роботу. Протягом багатьох років він є членом бюро Херсонського обласного комітету ТСОУ та членом районної спілки воїнів-інтернаціоналістів.

За щирий характер, уміння працювати з громадою та вирішувати її насущні проблеми, за постійне прагнення до самовдосконалення І.Л. Гончарський здобув заслужений авторитет серед педагогічних працівників, персоналу технікуму та мешканців Скадовського району. Підтвердженням цього є обрання у 2010 р. його депутатом Херсонської обласної ради за мажоритарним виборчим округом.