Кандыба, Александр Владимирович — различия между версиями

(ГРОМАДСЬКА ТА ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ)
 
(не показаны 3 промежуточные версии 1 участника)
Строка 1: Строка 1:
{{Персона
 
|
 
ФИО = Кандиба Олександр Володимирович
 
|
 
Фото = Кандыба Александр.jpg
 
|
 
Данные = Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання
 
|
 
Блог =
 
}}
 
  
 
+
Одномандатный избирательный округ № 96
[[Category:Персоны]] [[Category:Политики]] [[Category:Выборы 2012]] [[Category:Кандидаты 2012]] [[Category:Объединенная оппозиция]] [[Category:Мажоритарщики]]
+
Кандидат от Всеукраинское объединение [[Батькивщина, Всеукраинское объединение|"Батькивщина"]]
 
 
== Офіційна біографія ==
 
 
 
Народився 21 жовтня 1966р. в с.Ястребівка (Крим), в сім’ї робітників.  З 1974 по 1984 рр. навчався в школі-інтернат №1 с.Лозове Сімферопільского району.
 
 
 
====ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ====
 
Трудову діяльність розпочав помічником слюсаря на підприємстві «Кримсільбуд». З 1985 по 1987 рр. проходив строкову службу в війську. Під час військової служби (з травня по липень 1986 р.) був учасником ліквідації аварії на Чорнобильский АЕС. Після строкової служби залишився жити і працювати на Київщині.
 
 
 
З  1988 р. працював водієм у Науково-дослідницькому технічному  інституті функціональної мікроелектроніки. З квітня 1990 р. зайняв посаду начальника відділу транспортного забезпечення цього інституту. В 1993 р. перейшов на посаду директора компанії «Славутич», яка спеціалізується на вантажних перевезеннях по території України та в закордонні країни Європи. Отримавши досвід роботи з міжнародними компаніями, починає займатися суспільно політичною діяльністю
 
 
 
====ГРОМАДСЬКА ТА ПОЛІТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ ====
 
На початку 2005 р. створює та очолює громадську організацію «Право народу», яка надає юридичну та суспільну допомогу громадянам по всій Київський області. ГО «Право народу» в 2011 р. активно займається вирішенням проблем дітей війни та інвалідів-ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, завдяки чому сотні людей отримали відповідні пільги та захист.
 
 
 
У 2006 р. обраний депутатом Київської обласної ради. В тому ж році брав активну участь у діяльності Всеукраїнського руху з вимогою розпуску Верховної Ради V скликання, через незаконно сформовану коаліцію  більшості. Учасник  протестних акцій «зРаду Геть!» біля Конституційного суду.
 
 
 
Після виборів 2010 року виступав з публічною критикою «Харківських угод» та інших рішень влади, що здають національні інтереси України. Також в 2010 р. входить до групи організаторів підприємницького руху спротиву рішенням влади у Київській області по розробці пропозиції щодо створення податкової системи лояльної до малого та середнього бізнесу.
 
 
 
У 2011 р. організовував чисельні протестні зібрання на підтримку лідера опозиції [[Тимошенко, Юлия Владимировна|Юлії Тимошенко]] у Києві, Київський області та в Харкові.
 
 
 
У серпні 2012 році висунутий та зареєстрований єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції в 96-му окрузі. Зараз проводить зустрічі з виборцями та презентує Програму розвитку територій Київщини ( з врахуванням пропозицій від громадян та громадської і експертної думки.
 
 
 
Одружений, має двох дітей: сина та доньку. Проживає в м. Києві.
 

Текущая версия на 14:48, 13 марта 2020

Одномандатный избирательный округ № 96 Кандидат от Всеукраинское объединение "Батькивщина"