Печенева, Юлия Николаевна

Revision as of 11:19, 24 January 2019 by imported>Redaktor2 (→‎Офіційна біографія)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Печенєва Юлія Миколаївна
Печенева Юлия.jpg
Кандидат в народні депутати Верховної Ради України VII скликання

Офіційна біографія

Печенева Юлія Миколаївна народилась в 1982 році в сім’ї військовослужбовця в місті Севастополі. Батьки намагались щоб донька розвивалась всебічно: з дитинства Юлія займалась у відомому Балаклавському дитячому ансамблі танцю «Радість», в підлітковому віці вона полюбила гімнастику і декілька років віддала цьому виду спорту. Після закінчення середньої школи в Балаклавському районі вступила на юридичний факультет Академії праці та соціальних відносин. В 2006 році, отримавши диплом спеціаліста правознавства, розпочала трудову діяльність З захисту інтересів фірми у правоохоронних органах та судових інстанціях. Багато років працювала в штаті юридичних служб комунальних підприємств міста. Вона проявила себе, як діловий і принциповий юрист, котрий відстоює законні інтереси громадян і підприємств. Сьогодні Юлія Печенева – діючий член Спілки юристів України. Юлія Миколаївна одружена, виховує сина.

У нелегкий період, після поразки демократичних сил на виборах Президента України в 2010-у році і спричиненими цим негативними тенденціями, які почали проявлятись в українському суспільстві, Юлія Печенева прийняла рішення – вступити до лав опозиційної партії «Фронт Змін». Очолюючи громадську приймальню, зустрічаючись з людьми, вона щоденно стикалась з несправедливим відношенням влади до севастопольців.

Юлія Печенева сповнена бажання змінити умови надання юридичної допомоги людям, відносно яких державні установи не виконали або порушили вимоги законів. На її думку, юридична допомога таким особам має надаватися безкоштовно. Юридичним фірмам та адвокатським конторам за безкоштовну допомогу громадянам повинні бути встановлені преференції у вигляді зменшення податку.

Для зменшення рівня безробіття серед молоді Ю. Печенева має намір внести на розгляд Верховної Ради законопроект «Про молодих спеціалістів, стажування і перше робоче місце». Основою майбутнього закону стане звільнення роботодавця та випускника вишу від податків на період перших трьох років роботи молодого спеціаліста.

Важливим питанням Юлія Миколаївна вважає підтримку історичних клубів, державних і приватних дитячих художніх колективів, юнацьких спортивних шкіл, секцій та клубів, танцювальних шкіл та ансамблів. Вони формують здоровий спосіб життя у молоді та патріотичне ставлення до свого рідного міста-героя Севастополя.

«Я буду відстоювати інтереси місцевих громад. Впевнена, що запорука успішного економічного розвитку міста - у зміні податкового законодавства, – переконана кандидат Юлія Печенева – всі податки, зібрані з фізичних осіб, повинні залишатися в області чи регіоні, а центральний бюджет має наповнюватись з відрахувань національних підприємств і митних зборів».

Питання транспортного сполучення між районами міста - одна з найважливіших проблем Севастополя. Важливо не просто розширювати вже існуючі шляхи, а вирішувати проблему на якісно новому рівні - за допомогою масштабних інвестиційних проектів, можливо, із залученням іноземного капіталу.

Юлія Печенева виступає за те щоб закріпити мовне питання не законопроектом, який дискримінує окремі мовні групи і принижує російську мову, а внести це питання до законів про середню і вищу освіту, в яких потрібно передбачити розвиток не тільки мов національних меншин, а й стимулювання вивчення іноземних мов. Юлія Печенева буде домагатися того, щоб не офіційний Київ призначав голову держадміністрації Севастополя, а городяни самі обирали мера міста.