Головна

The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.
КОЖЕН МАЄ СВОЮ ІСТОРІЮ

Вільний архів, кожен може доповнити.

Партії Олігархи Військові Персони
Нардепи Бізнесмени Силовики Президенти
Кабмін Компанії Мафіозі Мери
Прем'єри Угруповання Облради Держадміністрації
VIP-куми Cкандальні забудовники Ліквідовані Втікачі
Маєтки Юристи Банкіри Блогери
Парткерівники Спільноти Оперпсевдоніми Вороги преси
ОПЕРАТИВНІ ДОНЕСЕННЯ

Володимир Олександрович Зеленський - народився 25 січня 1978 року в промисловому місті Кривий Ріг.
Президент України з 20 травня 2019 року, шоумен, кіноактор, кінорежисер, сценарист, продюсер, художній керівник та беззмінний лідер студії «Квартал-95». У грудні 2018 року в інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону Володимир Зеленський повідомив про намір його партії «Слуга народу» брати участь у майбутніх парламентських виборах. У другому турі виборів, у якому брав участь із Петром Порошенко, Зеленський набрав, згідно з остаточними результатами ЦВК України, 73,22% голосів (за нього проголосували 13,5 млн. виборців).

30px-Aquote1.png "Дорогий народ. Протягом свого життя я намагався робити все, щоб українці посміхалися. Це я відчував серцем. Це була не тільки моя робота. Щоправда, це була моя місія. Наступні 5 років я зроблю все, українці, щоб ви не плакали. Дякую" 30px-Aquote2.png

Костін Андрій Євгенович - Народився 17 квітня 1973 року в Одесі – український політик та юрист. Генеральний прокурор України з 28 липня 2022 року.
Голова Комітету з міжнародних відносин Національної асоціації адвокатів України, відповідав за співпрацю НААУ з міжнародними організаціями юристів. Нардеп ІХ с. До 14 січня 2020 року – заступник голови Комітету з питань правової політики, після того – голова комітету у Верховній Раді ІХ скликання.
28 липня 20202 року був призначений Генеральним прокурором України після звільнення Генпрокурора Венедиктової Ірини Валентинівни.

Денис Анатолійович Шмигаль, народився 15 жовтня 1975 року у Львові – український політик. Прем’єр-міністр України.
Був помічником-консультантом нардепа України, заступником начальника головного управління Міністерства доходів Львівської області.
У червні 2019 року Денис Шмигаль став одним із 3 кандидатів на посаду голови Львівської ОДА.
1 серпня 2019 року Д.Шмигаля ​​було призначено головою Івано-Франківської облдержадміністрації.
4 лютого 2020 р. Верховна Рада призначила Дениса Шмигаля на посаду віце-прем'єр-міністра України – міністра розвитку громад та територій України. За це рішення проголосували 278 парламентаріїв.
Раніше парламентарі звільнили з посади міністра розвитку громад та територій Олену Бабак, яка написала заяву на звільнення за власним бажанням.
4 лютого 2020 р. Верховна Рада призначила Дениса Шмигаля на посаду прем’єр-міністра України. За його кандидатуру, внесену президентом Володимиром Зеленським, проголосував 291 народний депутат.

Руслан Олексійович Стефанчук
Народився 29 жовтня 1975 року у місті Тернополі в сім'ї медиків. Голова Верховної Ради України.

21 травня 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив Руслана Стефанчука радником президента – представником президента у Верховній Раді.
21 липня 2019 року на парламентських виборах було обрано народним депутатом Верховної Ради України.

29 серпня 2019 року Верховна Рада дев'ятого скликання обрала Руслана Стефанчука першим віце-спікером, за його кандидатуру проголосували 330 народних депутатів.

8 жовтня 2021 року Верховна Рада призначила Руслана Стефанчука головою парламенту.

Вибрані категорії
Справка: Сайт "Генштаб" не несе відповідальності за посилання на матеріали з інших джерел та готовий до оприлюднення інформації з іншою точкою зору.